Przepiękne gadżety stworzone z myślą o przyrodzie

   Julek od dawna interesuje się przyrodą. Uwielbia książkę „Rok w lesie”, dzięki której poznał większość zwierząt leśnych,wie czym charakteryzują się konkretne pory roku, rozpoznaje też kilka gatunków drzew. Doskonale wie, że kasztany rosną na kasztanowcu, a żołędzie są owocami dębu. Odróżni też jarzębinę od kaliny. Wie jakie zwierzęta zamieszkują las, wie które zapadają w zimowy sen i wie, że łasica zmienia kolor na zimę. Nie zna jeszcze wszystkich gatunków motyli, ale bielinka i cytrynka rozpozna bez problemu i bez dłuższego zastanawiania się nazwie je.

  Wszystkie informacje bez problemu zapamiętuje, ponieważ ogromnie go to interesuje. Nie ukrywam, że sama przy nim wiele się uczę 🙂

Dzięki siostrze ciotecznej, która co rusz zamawia fantastyczne zabawki i gadżety dla swoich maluszków, odkryłam Puls-Art, firmę tworzącą niesamowite gry, przybory i pomoce naukowe  dla dzieci inspirowane naturą.
   Jak sami piszą o sobie: „Powstaliśmy, by uczyć, edukować i podnosić świadomość ekologiczną społeczeństwa, a tym samym chronić to, co jest na Ziemi najcenniejsze – naturę”.
Tu nie ma przypadkowych produktów, każdy z nich jest prawdziwym dziełem sztuki, który powstaje poprzez połączenie pasji i talentu.
Przepiękne gadżety zachwyciły nie tylko mnie, ale też chłopaków. Stworzone z dbałością o każdy szczegół linijki i strugaczki, nie są zwyczajnymi przyborami szkolnymi. Mają cel i misję, które bez wątpienia spełniają – uczą i bawią najmłodszych! Kiedy Julcio podczas rysowania złamał kredkę, poprosił o strugaczkę z zimorodkiem! A drewniana linijka z namalowanymi motylami i ptakami pozwoliła nam na poznanie i rozróżnienie tych stworzonek. Piękne, naturalne magnesy nie tylko zdobią nową tablicę magnetyczną Julcia, ale również są wykorzystywane do mocowania jego prac plastycznych.
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
  Puls-Art ma też świetne gry, które zachęcają do wspólnej rodzinnej zabawy. Domino, układanki i klocki nie tylko umożliwiają nam doskonałą zabawę, ale też sprawiają, że poznajemy nowe kwiaty, drzewa, owady i zwierzęta.
Myślę, że to nie tylko doskonałe gadżety dla dzieci, które pasjonują się naturą. To też świetna pomoc dla osób, które jeszcze nie wiedzą za wiele na jej temat i nie wyrażają szczególnego zainteresowania roślinami czy zwierzętami. Może właśnie dzięki takim zabawkom i przyborom zmienią zdanie na ten temat, a nawet podświadomie dowiedzą się czegoś więcej na ich temat.
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Motywy zwierząt, owadów czy roślin występują też w kolorowankach, wyklejankach i przepięknych zakładkach do książek. Na każdej zakładce oprócz wizerunku zwierzątka jest jego nazwa i krótki opis z najciekawszymi informacjami.
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Odwiedzając stronę internetową Puls-Art i przeglądając Facebooka znalazłam znacznie więcej niesamowitych produktów, które powstały z myślą o przyrodzie. Na część z nich zapewne jeszcze nie raz się skuszę, a o takich jak dębowe meble edukacyjne na razie tylko pomarzę 🙂

 

 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Być Ciocią – 6 powodów, dla których kocham to uczucie!
Przepiękne gadżety stworzone z myślą o przyrodzie