Pierwszy aparat fotograficzny dziecka

  Nie tylko dorośli pasjonują się fotografią, ale również dzieci uwielbiają robić zdjęcia. Jeszcze w zeszłym roku Julcio biegał z moim starym telefonem i uwieczniał wszystko co go otaczało, począwszy od nas, po zabawki, rysunki, ptaki na drzewie i mrówki na chodniku. Nie mieliśmy wątpliwości jaki prezent sprawiłby mu dużo radości i z okazji Dnia Dziecka dostał od nas aparat fotograficzny. Nie plastikową zabawkę, nie zwykłą cyfrówkę, ale aparat powstały specjalnie dla dzieci – bardzo fajny, wielofunkcyjny i bezpieczny Kidzoom Twist Plus.
   Towarzyszy nam podczas spacerów, wycieczek, wakacji, ale też w domu, podczas zabawy. Jest to aparat idealny dla małych rączek. Nasz już nie jeden raz leżał na ziemi po upadku, a nie ma na nim nawet jednej ryski. Zawdzięcza to miękkiej obudowie z wytrzymałego tworzywa, która zabezpiecza go przed zniszczeniem.
   Kidzoom Twist Plus to najprawdziwszy aparat fotograficzny z 4-krotnym zoomem cyfrowym, matrycą  2 mpix i lampą błyskową. Posiada  fantastyczną funkcję obrotowego obiektywu, której mogą pozazdrościć mu inne „dorosłe” aparaty. Teraz zrobienie selfie jest dziecinnie proste 🙂
   Aparat poza funkcją robienia zdjęć, pozwala też na nagrywanie krótkich filmików, dźwięków i tworzenie wesołych animacji. Kolorowe ramki i specjalne efekty pozwalają dziecku na tworzenie niezwykle kreatywnych obrazów.

Dodatkowo Kidzoom Twist Plus posiada pięć łatwych w obsłudze gier, które zapewnią dzieciom rozrywkę np. podczas podróży.

Pinit
Pinit
Pinit

Aparat daje dużo możliwości na twórczą zabawę, poznawanie otaczającej nas przyrody, odkrywanie świata i rozwijanie pasji do fotografowania. Julcio go uwielbia 🙂

Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Aparat Kidzoom Twist Plus został wyróżniony w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku”, zorganizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kategorii Zabawka dla dzieci w wieku 3-7 lat. Ponieważ doskonale poznaliśmy aparat, wyróżnienie to wcale nas nie dziwi 🙂 Bez wątpienia aparat jest urządzeniem, które nie tylko sprawi dużo radości dzieciom, ale też może wiele nauczyć.
Jeśli szukacie dla swoich kilkulatków prezentu, który po kilkunastu minutach nie wyląduje w kącie, to z czystym sumieniem mogę Wam polecić Kidzoom Twist Plus.

 

 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Zabawki stymulujące wzrok maluszka
Pierwszy aparat fotograficzny dziecka