Minionki podbijają świat! KONKURS z Circle K.

 

Kiedy w październiku wybieraliśmy się w góry, nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, co będzie nas czekało w listopadzie. Nie mogliśmy się nacieszyć cudnym widokiem na Tatry, spokojnymi wędrówkami w górskich dolinach i leniwymi wieczorami  z planszówkami przy kominku. Teraz możemy zapomnieć o dalszych podróżach, o feriach spędzonych na stoku narciarskim, o radosnych spotkaniach w dużym gronie rodzinnym. Większość czasu spędzamy w domu. a jedną z niewielu rozrywek „na zewnątrz” jest spacer do parku i wyjście z psem.

Pomimo tego, że nie jest łatwo, to jakoś dajemy radę. Co robimy w tym trudnym czasie? Do południa pracujemy i uczymy się. Każdy z nas siedzi przed swoim komputerem – Julek na zdalnych lekcjach, a my nadrabiamy zaległości w pracy. Po tych zajęciach mamy dość ekranów i staramy się spędzać czas zupełnie inaczej: bawimy się klockami, układamy puzzle, pieczemy ciasteczka, czytamy książki, gramy w planszówki, wygłupiamy się i zwyczajnie rozmawiamy, bawimy Minionkami, które zdobyliśmy podczas ostatniej podróży w Tatry. Lubimy ten wspólny czas.

Minionki możecie zdobyć na Circle K!

Zdobycie Minionka wcale nie jest trudne. Wystarczy zatankować na stacji Cirlce K minimum 25 l paliwa lub zrobić zakupy za minimum 15 zł, a otrzymacie za to znaczek i naklejkę magnetyczną. Tankując paliwo premium otrzymacie dwie naklejki i dwa znaczki. Za zdobycie 6 znaczków będziecie mogli kupić maskotkę bohatera za 19,99 zł (cena regularna to 64,99zł) lub szklankę za 9,99 zł (cena regularna to 24,99 zł). Kampania z Minionkami trwa do 9 grudnia 2020, macie więc jeszcze troszkę czasu, aby zebrać własną kolekcję tych żółtych stworków!

Pinit

My już mamy swoje Minionki!

W drodze do Kościeliska zatrzymaliśmy się na stacji Circle K, zatankowaliśmy auto, dostaliśmy magnetyczne naklejki z aktualnie trwającej kampanii Circle K i w dalszą drogę ruszyliśmy w towarzystwie dwóch Minionków. Mogłoby się wydawać, że to tylko zwykłe maskotki, ale uwierzcie mi, nawet ośmiolatkom sprawiają dużo radości! Julek jednego ze swoich Minionków przyczepił do plecaka i wspólnie z nim odkrywał Tatry!

Pinit
Pinit

Nie bez powodu Minionki stały się bohaterami kampanii Circe K. Nie wiem czy wiecie, ale w przyszłym roku na ekranach kin pojawi się nowy film z ich udziałem – Minionki: Wejście Gru! Nie da się ukryć, że pomimo tak trudnego dla nas wszystkich czasu, Minionki podbijają świat. Mnie to wcale nie dziwi, ponieważ te małe żółte ludziki potrafią poprawić humor i rozbawić każdego! Ja nie mam takiej mocy jak bohaterowie filmu, ale również chciałabym sprawić Wam, a przede wszystkim Waszym dzieciom choć troszkę radości.

KONKURS Z MINIONKAMI i CIRCLE K

Wspólnie z Circle K przygotowałam dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć fantastyczne nagrody dla swojego dziecka. Pokażcie nam, jak spędzacie wspólnie czas w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, a my nagrodzimy Was klockami Lego Minions, plecakami, bidonami i lunchboxami z Minionkami! Zadanie konkursowe możecie przedstawić za pomocą zdjęcia, rysunku albo ciekawego opisu!

Pinit

Zasady konkursu

   1. Organizatorem konkursu jest blog Dziecięce Inspiracje, a nagrody sponsoruje Circle K.
   2. Zgłoszenia konkursowe należy wysyłać na adres: dziecieceinspiracje@gmail.com, wpisując w tytule wiadomości „Konkurs z Minionkami”.
   3. Na Wasze zgłoszenia czekam od 22 listopada 2020 do 28 listopada 2020.
   4. Zadaniem konkursowym jest przedstawienie odpowiedzi na pytanie: Jak spędzacie wspólnie czas w domu w tym trudnym czasie? Prace konkursowe w dowolnej technice (np. fotografia, praca plastyczna, opis, wiersz) wyślijcie na nasz adres mailowy: dziecieceinspiracje@gmail.com
   5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w tym wpisie najpóźniej dnia 29 listopada 2020. Zwycięzcę dodatkowo poinformuję o wynikach konkursu mailowo.
   6. Nagrody. Za zajęcie I miejsca zwycięzca otrzyma zestaw klocków Lego Minions, za zajęcie II i III miejsca – zestaw szkolny w skład, którego wchodzi: plecak, bidon, lunchbox z Minionkami.
   7. Zwycięzca jest zobowiązany podać w kolejnej wiadomości dane do wysyłki nagrody wraz numerem telefonu (dla kuriera).
   8. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z konkursem.
   9. Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które ukończyły 18 rok życia.
   10. Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie.
   11. Konkurs organizowany jest na terenie Polski i wysyłką nagród możliwa jest tylko w kraju.
   12. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszych zasad.
   13. Serwis Facebook.com nie uczestniczy w organizacji konkursu, a jedynie udostępnia  infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Serwis ten nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora, jak również nie ponosi konsekwencji przeprowadzenia powyższego konkursu.
   14. W związku z wejściem 25 maja 2018 r. unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, informuję, iż udział w konkursie oraz chęć przekazania danych potrzebnych do udziału w konkursie (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon, adres email) i  zrealizowania wysyłki jest dobrowolna.  Dane będą wykorzystane tylko w celach konkursowych.
   15. W związku z powyższym, uczestnik konkursu zobowiązany jest zawrzeć w zgłoszeniu konkursowym klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w zgłoszeniu udziału w „Konkursie z Minionkami” organizowanym przez  blog Dziecięce Inspiracje.

WYNIKI KONKURSU

Na samym początku pragnę Wam ogromnie podziekować za udział w konkursie. Wszystkie zgłoszenia, które do nas wpłynęły były absolutnie wyjątkowe, przez co niełatwo było wybrać trzy zwycięskie. Nagrody w konkursie otrzymuja:

I miejsce: Anna Cieśla za pracę plastyczną Majki

II i III miejsce; Krzyś Popielarski i Hubert Gawęda.

Zwycięzcy zostali poinformowani o wynikach konkursu mailowo 🙂

 

 

 

 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 Komentarzy
 • Anka Dziarmaga
  Listopad 25, 2020

  Zgłoszenie wysłane 🙂

 • Krzyś Popielarski
  Listopad 25, 2020

  Mój synek też wysłał. Powodzenia dla wszystkich!

 • Karolina
  Listopad 26, 2020

  My też wysłaliśmy zdjęcie 🙂

 • Ala i Hubert
  Listopad 26, 2020

  Poszło! Ala i Hubert

Poprzedni
Jak urządziliśmy pokój ucznia. Zobaczcie naszą najnowszą metamorfozę!
Minionki podbijają świat! KONKURS z Circle K.