Please enter an Access Token

Prezent dla świeżo upieczonych rodziców

 

Kiedy wybieramy się w odwiedziny do znajomych, którym właśnie urodziło się dziecko, wcześniej idziemy do sklepu po prezent dla maluszka i świeżo upieczonych rodziców. Żeby nie kupować pierwszej lepszej rzeczy, dedykowanej przed sprzedawców niemowlętom, zostawiam Wam małą ściągawkę z praktycznymi i pięknymi akcesoriami, które nie tylko zachwycą, ale przede wszystkim uprzyjemnią rodzicom pierwsze chwile z dzieckiem.

Prezent dla świeżo upieczonych rodziców

Z pewnością jest jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów i niewątpliwie młodzi rodzice, jeszcze przed narodzinami swojego dziecka w taki się zaopatrzą. Ale kocyków nigdy za wiele. Ja sama miałam ich przynajmniej kilka i każdy wykorzystywany – w domu, na spacerze, w samochodzie, u dziadków. Poza tym kocyk nie będzie prezentem na kilka pierwszych miesięcy życia maluszka, ale przyda się przez kilka lat. My sami do dziś korzystamy z pierwszych kocyków Julcia. Duży wybór przepięknych kocyków znajdziecie TUTAJ.
Pinit

Pieluszki i otulacze

Podobnie jak kocyki – pieluszki przydają się zawsze i wszędzie. Bez względu na to czy podarujemy w prezencie pieluszki flanelowe, muślinowe czy bambusowe, możemy mieć pewność, że nie zostaną one odłożone w kąt. Mogą pełnić rolę kocyka w ciepły dzień, mogą chronić przed wiatrem i przed słońcem, mogą być przyjemnym otulaczem, prześcieradłem i tradycyjną pieluszką wielorazową. Pieluchy organiczne, bambusowe, flanelowe, muślinowe, muślinowo-bambusowe znajdziecie TUTAJ.

Pinit
Trzecia pozycja z tych uniwersalnych i niezbędnych. Nawet jeśli rodzice już mają dwa czy trzy ręczniczki dla maluszka, to z pewnością ucieszą się z dodatkowego. Dzieci kąpiemy codziennie i codziennie wycieramy, a ręczniki się zużywają. I podobnie jak kocyki czy pieluchy są to akcesoria nie tylko dla niemowląt, ale również kilkulatków – dlatego warto wybrać ręczniczek w większym rozmiarze. Ja jeszcze w zeszłym roku zabierałam na plażę jeden z pierwszych ręczniczków Julcia z kapturkiem. Ręczniczki dla maluszków  i kilkulatków znajdziecie TUTAJ.
Może w pierwszych dniach życia maluszka zabawki nie są tak istotne, to z pewnością przyjdzie dzień, kiedy rodzice zaczną kupować maskotki, przytulanki i gryzaki. Przytulanki odgrywają ogromną rolę w rozwoju emocjonalnym dziecka, a jeśli jeszcze posiadają dodatkowe funkcje, to z pewnością zachwycą nie tylko maluszki, ale też ich rodziców. Przykładem mogą być tu szumiące zabawki, przytulanka z bijącym sercem, przytulanka z termoforem czy projektor z pozytywką. Dzieci bardzo lubią też maskotki z najróżniejszymi metkami, tasiemkami, elementami szeleszczącymi, o odmiennych teksturach czy z dołączonymi gryzakami. Wybór zabawek zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych jest ogromny, dlatego warto wcześniej przyjrzeć im się bliżej 🙂
Piękne, funkcjonalne i co najważniejsze bezpieczne dla maluszka zabawki znajdziecie TUTAJ.
Pinit

Karuzela dla maluszka

Pamiętam, kiedy urodziły się moje siostry i rodzice zawiesili przy ich łóżeczku plastikową karuzelkę. Uwielbiałam melodię, która z niej płynęła  i do dziś kojarzy mi się z cudownym, beztroskim dzieciństwem. Bardzo się cieszyłam kiedy udało mi się znaleźć dla Julcia zabawkę do łóżeczka z tą samą melodią  i jak się okazało, nadal jest bardzo popularna w tego rodzaju gadżetach 🙂 Tylko teraz wybór karuzelek jest znacznie większy  – różnią się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim jakością wykonania, motywami i materiałami z jakich powstały.
Przepiękne karuzelki dla niemowląt znajdziecie TUTAJ.
Pinit

Książka dla rodzica

Książki są prezentem, którym obdarowujemy się w Święta Bożego Narodzenia, w urodziny czy imieniny. Dlaczego więc, nie mógłby być upominkiem dla świeżo upieczonych rodziców? 🙂 Wybór książek związanych z rodzicielstwem, macierzyństwem, wychowaniem, rozwojem czy żywieniem niemowląt jest ogromny i mamy ogromną szansę znaleźć tytuł, który zainteresuje nie jedną mamę i tatę.
Książki dla rodziców znajdziecie TUTAJ.
Pinit

Większość akcesoriów wymienionych we wpisie to przede wszystkim gadżety i zabawki dla dzieci, ale nie da się ukryć, że odwiedzając świeżo upieczonych rodziców, najczęściej przychodzimy z prezentem dla najmłodszego członka rodziny. Jeśli jednak zależy Wam na upominku powstałym typowo dla rodzica, zobaczcie TE propozycje.

Zachęcam Was również to przeczytania wpisu, w którym pokazuję ekologiczną wyprawkę dla niemowlaka – znajdziecie tu dużo praktycznych propozycji na prezent dla świeżo upieczonych rodziców!

Może zainteresuje Cię również wpis:

Zanim odwiedzisz świeżo upieczonych rodziców – kilka bardzo cennych wskazówek!

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Komentarz
  • Gosia K.
    6 czerwca, 2017

    Jakie te rzeczy sa piękne!

Poprzedni
Farma Iluzji – pomysł na weekend
Prezent dla świeżo upieczonych rodziców