Please enter an Access Token

Konkurs Zabawka Roku został rozstrzygnięty po raz dziewiąty!

Konkurs Zabawka Roku został rozstrzygnięty po raz dziewiąty! Znamy już najlepsze zabawki, książki, akcesoria i gadżety nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców.
Jest mi ogromnie miło, że mogłam mieć wpływ na wyniki tego konkursu, ponieważ już po raz trzeci byłam członkinią jego jury.

Pinit

Zabawka Roku to tytuł przyznawany „zabawkowym hitom”, najlepszym zabawkom, które poza walorami edukacyjnymi, zaskakują estetyką i pomysłowością. Inicjatorką i pomysłodawczynią konkursu jest Magda Kordaszewska, redaktor naczelna serwisu Zabawkowicz.pl.

10 kwietnia, w Hotelu Brant w Warszawie, wspólnie ze specjalistami branży dziecięcej, dziennikarzami, fizjoterapeutą dziecięcym Pawłem Zawitkowskim i znanymi rodzicami, m.in.: Anią Dereszowską, Kasią Zielińską, Karoliną Malinowską, Maciejem Zakościelnym, Mają Popielarską, Jakubem Wesołowskim, Pauliną Sykut-Jeżyną, Joanną Racewicz, Wojciechem Błachem czy Łukaszem Nowickim oglądaliśmy, ocenialiśmy i testowaliśmy zabawki.
Nie da się ukryć, że najlepszymi testerami zabawek były dzieci i to ich reakcje i zaangażowanie miały ogromny wpływ na nasze decyzje. Ja sama przede wszystkim obserwowałam Julka, który był z nami w Hotelu Brant po raz drugi i podobnie jak jesienią, bawił się doskonale!
W tej edycji pojawiło się dużo nowości, dużo gier planszowych, ale też pomysłów na gry ruchowe i różne aktywności na świeżym powietrzu.
Klikając w poniższe kategorie, poznacie wszystkie nagrodzone zabawki i gadżety 

I jeszcze krótka relacja fotograficzna z IX edycji konkursu Zabawka Roku

Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit

 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Bieszczady z dzieckiem. Co trzeba zobaczyć i gdzie warto się zatrzymać!
Konkurs Zabawka Roku został rozstrzygnięty po raz dziewiąty!