Nowe hobby Julcia – kolekcjonowanie Circlozaurów!

Od czterech dni jesteśmy w naszym ukochanym lesie. Julek nie mógł się doczekać wyjazdu już kilka miesięcy temu, co nie trudno było zauważyć. Przynajmniej kilka razy, kiedy odbierałam go z przedszkola, wybiegał z sali z nowym, wakacyjnym rysunkiem.
Albo narysował naszą rodzinkę na plaży, albo nasz obóz, namioty, las, defendera, hamak, stołówkę obozową. Nawet Paniom z przedszkola opowiadał o naszych obozowych wakacjach nad morzem 🙂
Przyznam, że kiedy dzień przed wyjazdem z domu powiedział: “Jutro będzie najlepszy dzień mojego życia”, to nie tylko się uśmiechnęłam, ale i wzruszyłam. Jeszcze kilka lat temu zastanawiałam się, czy kiedy Julcio podrośnie, to będzie chciał z nami jeździć obozy. Teraz już nie mam wątpliwości i bardzo się cieszę, że pokochał jak my las, morze, harcerstwo.
Pomimo tego, że tak bardzo chcieliśmy już wyjechać i znaleźć się w Krynicy, to kilkugodzinna podróż wcale nie była taka wspaniała.
Wiecie jak to jest jechać osiem godzin w samochodzie z przedszkolakiem?! Dorośli się nudzą i często narzekają w drodze, a co dopiero dzieci. Nawet, jak część drogi uda się przespać, to i tak zawsze pozostaje kilka godzin nudy. W torbie miałam schowaną swoją ostatnią deskę ratunku – tablet z kilkoma bajkami, ale dzięki Circle K udało nam się bez niego obejść.

Circlozaury atakują. Łap całe stado!

Firma Circle K po raz kolejny pomyślała o najmłodszych podróżnikach i przygotowała wakacyjną akcję promocyjną “Circlozaury atakują. Łap całe stado!”.  Nie wiem czy pamiętacie zeszłoroczny hit – urocze Gumiaczki, które można było rozbierać na części pierwsze, składać i bawić się nimi na dowolne sposoby, a przy tym wszystkim pełniły też rolę gumek do ścierania. Tym razem na stacjach Circle K czekają na nas Circlozaury – niewielkie gumowe dinozaury, które zachwycą nie tylko małych paleontologów. Zabawki pochodzą z Japonii i stworzone są z bezpiecznych i ekologicznych surowców, a każda figurka ma imię, a nawet nazwisko! U nas już są: Janka Pięknioszka, Czesia Łobuziara, Danusia Mądralińska, Zosia Czytaczka, Stasia Spryciula, Wanda Śmieszka i Jaś Mędrek.

Jak zdobyć Circlozaura?

Wystarczy zapisać się do programu lojalnościowego Circle K EXTRA Club i wziąć udział w akcji promocyjnej. Za każde wydane w sklepie 12 zł lub zatankowanie minimum 25 litrów paliwa z wykorzystaniem karty EXTRA Club możemy dostać jedną z 18 różnych figurek dinozaurów.
Musicie jednak wiedzieć, że akcja ma też jeden skutek uboczny, którego my doświadczyliśmy na własnej skórze. Podczas podróży, kiedy tylko Julcio widział przy drodze stację Circle K, prosił nas, aby się zatrzymać, ponieważ on marzy o tym, żeby zdobyć kolejnego dinozaura do kolekcji!
Julek bawił się dinozaurami podczas podróży nad morze, a kiedy tylko dotarliśmy do naszego krynickiego lasu, gady wyszły na zewnątrz i zamieszkały bardzo blisko nas 🙂 Oczywiście pod koniec lipca wrócą z nami do domu, a teraz mogą cieszyć się wyjątkowymi wakacjami w naszym towarzystwie!
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
A jak jest u Was? Zbieracie Circlozaury?
Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Ostra.Ostrowska
  11 lipca, 2018

  Widać, że lata lecą a fakt, że dzieci lubią kolekcjonować różne rzeczy – się nie zmienia.

 • momontop
  11 lipca, 2018

  Mój syn kolekcjonuje jeże 🙂

  • admin
   13 lipca, 2018

   Wow!A jeże skąd? 🙂

 • Karolina Bąbel
  11 lipca, 2018

  super, chłopcy lubią dinozaury 😉

  • admin
   11 lipca, 2018

   I nie tylko chłopcy! Sama widziałam małe dziewczynki na stacji z niecierpliwością wyczekujące swojego Circlozaura 🙂

 • Kasia
  12 lipca, 2018

  Mój syn swego czasu kolekcjonował różne drobne zabawki, ale teraz już z tego wyrósł 🙂

 • Gabi Wilk
  12 lipca, 2018

  U nas nie kojarzę nawet takiej stacji 😨 za to córka kolekcjonuje barbie i wszystko z nimi związane 😈 syn jeszcze tego wieku nie osiągnął.

 • Marta K
  16 lipca, 2018

  Moja trzyletnia córka oszalałaby na ich punkcie! U nas faza na wszelkie dinozaury trwa już co najmniej ponad pół roku 🙂

 • Świat Toli
  22 lipca, 2018

  Nie wiedziałam, że takie fajne gadżety można dostać na stacji.

 • Aneta Ciurkot
  22 lipca, 2018

  Moje dzieciaczki uwielbiaja dinozaury. Kolekcjonowanie to fajna sprawa. Uczy dzieci systematyczności i sprawia duzo frajdy

Poprzedni
Czy materac może mieć wpływ na nadmierne pocenie się dziecka?
Nowe hobby Julcia – kolekcjonowanie Circlozaurów!