Please enter an Access Token

Prezent dla dziecka od 1 do 3 lat

 

Już tylko dwa tygodnie pozostały do Dnia Dziecka! Myślę, że to już najwyższa pora, aby rozejrzeć się za prezentem dla dziecka, tym bardziej, że teraz dużo upominków można kupić w okazyjnych cenach! Ja sama już nie raz przekonałam się, że czekanie z zakupami do ostatniej chwili wcale się nie opłaca!

Przygotowałam dla Was zestawienie aż 60 propozycji na prezent dla malucha, czyli dziecka od 1 do 3 roku życia. Wydaje mi się, że starszakowi zdecydowanie łatwiej kupimy prezent, niż takiemu maluszkowi. Straszak, jeśli nam nie powie, co chciałby dostać, to z pewnością napisze (lub narysuje) to w liście do Świętego Mikołaja! Małe dziecko za wiele nam nie podpowie, dlatego sami musimy wybrać coś, co będzie prawdziwym hitem i ja Wam w tym pomogę!

Poniżej znajdziecie aż 60 propozycji na prezent dla malucha. Propozycje te podzielone są na sześć kategorii cenowych – znajdziecie tu zabawki do 30 zł, do 50 zł, do 100 zł, do 150 zł, do 200 zł i powyżej 200 zł. W każdej kategorii cenowej jest aż 10 inspiracji na prezent dla malucha!

Prezent dla malucha do 30 zł

Pinitprezent dla dziecka do 30 zł

1.Grube, tekturowe Puzzle – z tej serii dostaniecie m.in. : Zwierzątka na Safari, Warzywa i owoce, Pojazdy na budowie, Pojazdy ratunkowe, Leśne zwierzątka. Baby Puzzle to duże układanki z grubego kartonu przeznaczone specjalnie dla najmłodszych. Żywe kolory i przyjazne kształty zachęcają maluchy do zabawy, a piękne, kolorowe ilustracje przyciągają wzrok dzieci. Puzzle znajdziecie TUTAJ.

2. Samochód wywrotka do zabawy w domu i w piasku. Myślę, że w każdym domu, gdzie jest dziecko powinno się znaleźć przynajmniej jedno autko 🙂 Wywrotkę znajdziecie TUTAJ.

3. Muzyczna łódź podwodna to niedroga, a bardzo atrakcyjna zabawka dla malucha.

4. Tęczowa wieża piramidka to świetna zabawka do nauki kolorów. Na patyku umocowanym na drewnianej podstawce należy układać kolorowe krążki. Zabawka ponadczasowa i cały czas bardzo lubiana przez dzieci! Piramidkę znajdziecie TUTAJ.

5. Książeczka obserwacyjna Mój Rok to książeczka w formie kolorowych kart na kółeczku. W pomysłowy sposób zachęca dzieci do bacznego zwracania uwagi na to, co widać i słychać wokół nich. Maluchy będą miały okazję oglądać obrazki i słuchać o różnych wydarzeniach z życia dziecka, które mają miejsce w ciągu roku. Książeczkę kupicie TUTAJ. 

6. Drewniana układanka Cyferki to bardzo fajna i prosta zabawka, która naprawdę dużo może nauczyć . Do 4 obrazków przedstawiających zwierzątka, umieszczonych na drewnianej podstawce, należy dopasować 4 elementy z cyferkami im odpowiadającymi. Wzór każdej z cyferek odpowiada wzorowi, charakterystycznemu dla zwierzątek umieszczonych na drewnianej podstawce. Układankę znajdziecie TUTAJ. 

7. Pierwsze flamastry dziecka są całkowicie bezpieczne i nietoksyczne. Zestaw zawiera 8 sztuk flamastrów
o ładnych, żywych kolorach. Flamastry są grube, dzięki czemu małym rączkom łatwo je chwycić i trzymać. Flamastry przeznaczone dla dzieci od 1 do 3 roku życia znajdziecie TUTAJ. 

8. Elastyczna układanka Gąsienica składa się z 10 ruchomych elementów i główki gąsienicy, które umieszczone są na elastycznej gumce, dzięki czemu można je dowolnie wyginać, tworząc przeróżne konfiguracje. Gąsienicę znajdziecie TUTAJ. 

9. Mówiąca farma Chicco to dwujęzyczna zabawka edukacyjna opracowana na wzór zabawkowego bestsellera Chicco, którego bohaterami są zwierzęta z farmy. Zabawka uczy nazw oraz odgłosów zwierząt gospodarskich, numerów od 1 do 10, kolorów i piosenek o tematyce farmy po polsku i po angielsku. Znajdziecie ją TUTAJ.

10. Gra edukacyjna Mój Dom polega na dopasowaniu elementów domu do odpowiedniego pokoju. Dla ułatwienia, dany element ma kolor pomieszczenia, w którym powinien zostać umieszczony. Z tego powodu wanna ma kolor niebieski, jak podłoga w łazience, a łóżko jest zielone, tak samo jak podłoga w sypialni. Zestaw oparty jest na metodzie edukacyjnej włoskiej psycholożki – Marii Montessori. Ogromnie polecam! Zestaw kupicie TUTAJ. 

Prezent dla malucha do 50 zł

PinitPrezent do 50 zł

1.Muzyczny kubeczek kawy Fisher Price z linii „Ucz się i śmiej!” wprowadzi dziecko w świat literek, kolorów i prostego liczenia – dzięki wpadającym w ucho piosenkom, wypowiedziom oraz przyjaznemu wyglądowi ze światełkami i kolorami. Maluch może cieszyć się swoją dzienną porcją zabawy w domu lub w podróży! Kubeczek kupicie TUTAJ.

2. Wieża z piłeczkami to zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Składa się z 6 różnokolorowych foremek, z których można ułożyć wieże o wysokości nawet 65 cm! Kolorowe piłeczki należy umieścić w ostatnie foremce, aby spowodować ich zjechanie w dół. Zabawka zachęca dziecko do aktywnej zabawy i wykonywania prostych ćwiczeń fizycznych, a po zakończeniu zabawy, można złożyć wieże do naprawdę małych rozmiarów: umieszczając foremki jedna w drugiej. Wieżę kupicie TUTAJ. 

3. Zestaw pacynek do zakładania na palce. Mój Julcio uwielbiał zabawy z pacynkami, zresztą lubi je dziś. Kiedy był malutki to ja zakładałam na palce zwierzątka i różne postacie, a teraz coraz częściej to Julcio dla nas odgrywa role teatralne. Dużo zestawów różnych pacynek znajdziecie TUTAJ.

4. Wózek z klockami to zabawka zachęcająca maluchy do aktywnej zabawy. Zestaw składa się z 18 klocków o różnych kształtach i kolorach. Na klockach namalowane są cyferki od 1 do 10, wizerunki zwierząt i różnorodne wzory. Wózek ma kółka i sznureczek do ciągnięcia. Dziecko, które opanowało zdolność samodzielnego chodzenia może zabrać zabawkę na spacer. Kolorowy wózek znajdziecie TUTAJ. 

5. Klocki Fisher Price Pierwsze słówka, to świetna kolekcja klocków uczących pierwszych słów. Na każdym z czterech kolorowych klocków znajdziemy inne jedzenie z nazwą i podpisem, obrazki na klockach ułatwią zapamiętywanie słówek i pobudzają wyobraźnię, a wyraziste kolory zwracają uwagę dziecka. Klocki kupicie TUTAJ.

6. Geometryczny zestaw: kształty i kolory to drewniana zabawka, która rozwija sprawne rączki, koordynację wzrokowo-ruchową i wyobraźnię przestrzenną. Układanka składa się z 12 kolorowych elementów w różnych kształtach i kolorach. Na 4 podstawkach układanki trzeba umieścić odpowiednie kształty: trójkąty, koła, kwadraty lub prostokąty. Zabawka rozwija kreatywność, zdolności manualne, wyostrza zmysł koncentracji oraz uczy rozróżniania kształtów i kolorów. Zestaw kupicie TUTAJ. 

7. Drewniane kręgle Wróżki to zabawka dla wszystkich maluszków, bo te uwielbiają grać w kręgle.
Dodatkową atrakcją są kręgle w kształcie ślicznych wróżek. Małe księżniczki będą zachwycone. Dla chłopców są piraci! Kolorowe kręgle dla najmłodszych znajdziecie TUTAJ.

8. Logiczny domek to sorter przeznaczony dla dzieci po 12 miesiącu życia.

9. Zestaw do krojenia, drewniane warzywa – papryka, cebula i pieczarka, a do nich drewniany nóż. Pieczarka i warzywa połączone są specjalnym rzepem i przy krojeniu wydają charakterystyczne chrupnięcie. Zabawkę kupicie TUTAJ. 

10. Pętla edukacyjna Lisek to idealna zabawka dla dzieci od 1. roku życia. Składa się z pętli z 6 elementami i dwuczęściowej mini-piramidy – liska. Przesuwając klocki po pętli i układając piramidkę, maluch rozwija koordynację ruchową i motorykę, trenuje pamięć, poznaje kształty i kolory, a także uczy się logicznego myślenia. Zabawkę kupicie TUTAJ.

Prezent dla malucha do 100 zł

PinitPrezent dla malucha do 100 zł

1.Silikonowa tęcza Dena to zabawka, którą można ją gryźć, rzucać, gnieść, stawać na nią, bawić się w kąpieli, a wszystko to w bezpieczny i zabawny sposób. Tęcza świetnie sprawdzi się jako pomoc do nauki kolorów oraz rozwijania słownictwa. Zabawka ta daje wiele możliwości zabawy! Kolorową tęczę znajdziecie TUTAJ.

2. Drewniana skrzynka z owocami może stanowić uzupełnienie dziecięcej kuchni, straganu czy restauracji, ale też jest zabawką, która samodzielnie jest świetną inspiracją do zabawy! Drewniane skrzyneczki z owocami znajdziecie TUTAJ. 

3. Piramida edukacyjna Scratch to kolorowa wieża do ułożenia z 10 elementów, każdy w różnym rozmiarze. To wspaniała zabawa, ale też doskonałe narzędzie edukacyjne. Dziecko ma za zadanie ustawić piramidę z 10 kostek kolejno zaczynając od największej tak, aby tworzyła ona logiczny ciąg składający się ze zwierzątek, warzyw, owoców czy cyfr. Piramidkę kupicie TUTAJ. 

4 i 8. Puzzle muzyczne to ciekawa propozycja zabawy dla najmłodszych dzieci. Zestaw składa się z 6 elementów: 5 drewnianych zwierzątek oraz drewnianej planszy-zagrody z wgłębieniami o kształtach tych właśnie zwierząt. Zadaniem dziecka jest dopasowanie zwierząt w odpowiednie miejsce na planszy. Kiedy tak się stanie, specjalny czujnik we wgłębieniu sprawi, że zabawka wyda dźwięk, charakterystyczny dla danego stworzenia. Puzzle dźwiękowe znajdziecie w wielu kolorach i motywach TUTAJ.

5. Kolorowe bąbelki do wypychania to umieszczone w plastikowej ramie silikonowe bańki, które poza zabawą, mogą stanowić gryzak dla dzieci już od 6 miesiąca życia! Zabawka jest piękna, a doceniło ją Amerykańskie Stowarzyszenie Sprzedawców Zabawek ASTRA, nominując bąbelki w 2018 r. do konkursu Zabawka Roku! Kolorowe bąbelki do wypychania i wpychania znajdzie TUTAJ.

6. Pętla edukacyjna Gąsienica i spółka to wykonana z drewna i metalu zabawka, umieszczona na niewielkich szerokich i stabilnych nóżkach. Na zielonym blacie w kształcie liścia znajdują się dwie niebieskie pętle oraz sorter. Przesuwanie klocków po pętlach – na jednej znajduje się 4-elementowa fioletowa gąsienica, na drugiej 2 motylki, pszczółka i 2 drewniane kulki – rozwija koordynację ruchową i tzw. małą motorykę, sorter zaś pomaga rozróżniać nietypowe kształty (kwiat, gąsienica, biedronka). Pętlę znajdziecie TUTAJ.

7. Gryzak, jeździk i grzechotka Rollobie to przyjaciel, który jeździ, ślizga się i grzechocze. Jego brzuszek to kulka, która przy poruszaniu stworkiem grzechocze i obraca się sprawiając wrażenie jakby się ślizgał, silikonowe czułki i grzebień na plecach są mięciutkie, mają wypustki i idealnie nadają się do podgryzania dla ząbkujących maluchów, a ruchoma główka sprawia, że wystarczy przekręcić silikonowe rogi stworka, aby zamknął oczka i poszedł spać. Rollobie znajdziecie TUTAJ.

9. Plecaczki Skip Hop były uwielbiane przez Julcia. Miał ich kilka i każdy był wyjątkowy! Plecaczki dla maluszków pomieszczą to, co najpotrzebniejsze, ale są na tyle niewielkie, że świetnie sprawdzą się u młodszych dzieci!
Dodatkowo są wyposażone w „smyczkę”, taśmę zakończoną rączką, przypiętą do plecaka, aby rodzic miał pewność, że mały wędrowniczek nie ucieknie za daleko.Plecaczki znajdziecie TUTAJ.

10. Świąteczne klocki magnetyczne. Święty Mikołaj, Bałwan i Choinka – trzy symbole Świąt Bożego Narodzenia w bestsellerowej wersji 3 klocków przestrzennych, które dziecko może ze sobą łatwo połączyć z pomocą magnesów. Wykonane z drewna, z grafiką z obydwu stron. Zabawkę kupicie TUTAJ.

Prezent dla malucha do 150 zł

PinitPrezent dla malucha do 150 zł

1. Kolorowy zestaw do gry w kręgle przyniesie wiele radości dzieciom już od 1-go roku życia! Kręgle są lekkie, bezpieczne, miękkie, przyjemne w dotyku i bardzo kolorowe. Maluszki zachęcą do chwytania, ugniatania, rzucania i toczenia, a większym dzieciom zapewnią ogromną frajdę podczas zabawy! Kręgle znajdziecie TUTAJ.

2. Lampka usypianka z głośnikiem to zabawka – gadżet, który pomoże dziecku się wycisz, pomoże pokonać strach i pomoże zasnąć. Pingwin ZOE to lampka, ale też głośnik bezprzewodowy, z którego można posłuchać szumu wodospadu, bijącego serca, odgłosów natury, kołysanek, a także bajek. Lampkę pingwinka znajdziecie TUTAJ.

3. Zabawka sensoryczna Klickity to zabawka, którą dziecko będzie przy każdej zabawie na nowo odkrywało. Wszystkie części zabawki są ruchome, można je kręcić, przyciskać, klikać. Sensoryczna Pracownia Klickity, rozwija wszystkie zmysły rosnącego malucha, poprzez jaskrawe kolory, dźwięki, różnorodną fakturę kul. Zabawkę znajdziecie TUTAJ.

4. Drewniana kasa sklepowa to zabawka, która jest świetną inspiracją do zabawy w sklep, stragan, cukiernię i restaurację. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, a taka drewniana kasa jest doskonałą atrapą gadżetu przez sklepowych! Kasa Kids Concept poza tym, ze jest bogato wyposażona (posiada karty płatnicze, czytnik do przeciągania kart, rolki kasowe szufladkę na pieniądze i przyciski numeryczne), to jest też naprawdę piękna! Drewnianą kasę znajdziecie TUTAJ.

5. Magnetyczne zwierzątka Safari to wspaniała zabawa, a jednocześnie doskonała nauka, bo podczas niej dziecko uczy się rozpoznawania kolorów i kształtów. Dziecko ma do złożenia zwierzątka (wielbłąda, żyrafę i krokodyla), które należy odnaleźć i dopasować z 3 różnych elementów. Każdy element został wyposażony w magnes ułatwiający złożenie zwierzątka. Magnetyczne puzzle znajdziecie TUTAJ. 

6. Plecak z magnesami to pomysł na plecak do przedszkola i na wycieczki. W łapkach, oczach, uszach i pyszczku znajdują się magnesy, dzięki którym można te części przykładać do siebie, tworząc miny czy gesty zwierzątka. Przestronna komora główna zapinana jest na suwak, posiada wewnętrzną kieszeń na butelkę z napojem oraz etykietkę z wizytówką, na której można zapisać imię dziecka i numer kontaktowy rodzica. Z tyłu na zewnątrz znajduje się także dodatkowa komora na zamek, a na dole – metka z imieniem zwierzaczka. Plecaczki dostępne w motywach: zebra, panda, świnka, wombat znajdziecie TUTAJ.

7. Magnetyczne owoce i warzywa do krojenia z pewnością zachwycą nie jednego malucha, który chciałby pomagać rodzicom w kuchni! Zestaw zawiera siedem produktów: pomidora, marchewkę, pieczarkę, jabłko, gruszkę, banana i cytrynę oraz nożyk do ich krojenia. W zestawie jest także dwustronna deska – z jednej strony równa deska do krojenia, z drugiej – taca z wgłębieniami, aby ułatwić porządkowanie, układanie. Magnetyczny zestaw kupicie TUTAJ.

8. Pętla edukacyjna Królik i spółka to zabawka wykonana z drewna i metalu. Umieszczona jest na niewielkich szerokich i stabilnych nóżkach, a blat imitujący łąkę dzieli ścianka – niebo. Przez blat i ściankę przechodzą trzy pętle – czerwona, pomarańczowa i srebrna. Zabawka ma również otwory na dołączone do zestawu drewniane warzywa – dwie marchewki i pomidora. Na jednej pętli znajduje się chmurka, 2 sówki i 3 drewniane kulki, na drugiej żółw, a na trzeciej królik. Pętlę z króliczkiem i jego przyjaciółmi kupicie TUTAJ. 

9. Zakręcona wieża SpinAgain to pierwsza piramida z kręcącymi się elementami. Zabawka składa się z odpowiednio nagwintowanego słupka, podstawki 2w1 oraz 6 kolorowych krążków w kształcie gwiazd i w różnych rozmiarach. Po nałożeniu krążka na słupek kolorowa obręcz wirując pędzi aż na sam dół. Ponieważ każdy krążek jest dwukolorowy wirując tworzy kolorową tęczę. A kiedy maluch nałoży je już wszystkie wystarczy podnieść słupek do góry – krążki spadną i można bawić się od nowa! Zakręconą wieżę znajdziecie TUTAJ.

10. Panel do kąpieli z przyssawkami z kolekcji Krokodyl to idealna zabawka do kąpieli. Wykonana z miękkiego, łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego neoprenu, ma kształt przemiłego Krokodyla Anatola, na którego długim ciele znajdują 3 kieszonki w różnych kolorach i z numerkami, zgodnie z którymi należy wrzucić do nich odpowiednią ilość rybek. Jedna z kieszonek ma okienko, dzięki czemu po wlaniu do niej wody powstaje wodospad. Panel można zamocować do wanny lub płytek w łazience. Panel z rybkami kupicie TUTAJ.

Prezent dla malucha do 200 zł

PinitPrezent dla malucha do 200 zł

1. Platforma Łoś i Lisek z pętlą edukacyjną i ze zwierzątkami, to idealna zabawka dla dzieci od 1. roku życia. Przesuwając klocki (5 typowych dla pętli kulek oraz 2 elementy, tworzące muchomorka i 3 – choinkę) po pętli, maluch rozwija koordynację ruchową i motorykę, z kolei układając piramidki (i łoś, i lis składają się z trzech klocków) trenuje pamięć, poznaje kształty i kolory, a także uczy logicznego myślenia. Platformę kupicie TUTAJ.

2. Gitara Confetti to wygodna w trzymaniu, duża, drewniana sześciostrunowa gitara, która daje dziecku możliwość jednoczesnego rozwijania słuchu, poczucia rytmu oraz zdolności muzycznych i rytmicznych. Wspomaga również wyobraźnię, koncentrację i koordynację ruchową malucha. Gitarę znajdziecie TUTAJ.

3. Kostka – Klinika weterynaryjna to piękna, aktywizująca dzieci zabawka, która pobudza zmysły, rozwija kreatywność, bawi i ogromnie cieszy maluchy! Klinikę weterynaryjną znajdziecie TUTAJ.

4. Zestaw małego weterynarza z kolekcji Niedźwiadek Cesar to zabawka idealna do zabawy w lekarza zwierząt. W skład zestawu wchodzi torba do przenoszenia chorego pupila – z poręcznym uchwytem, frontem na rzep i wewnętrzną kieszonką z siatki na akcesoria, oraz akcesoria: termometr, kołnierz ortopedyczny, gips oraz szeleszcząca buteleczka z cudownym lekarstwem na bazie miodku. W komplecie jest również mały pacjent – Niedźwiadek Cesar. Zestaw znajdziecie TUTAJ.

5 i 8. Ogromna dwustronna mata do zabawy to z jednej strony miasteczko z uliczkami (idealne dla małych autek, jak również na spacery dla lalek), a drugiej fantastyczny świat dinozaurów! Dostępna też jest w połączeniach: ocean i miasteczko, farma i miasto, literki ABS i miasto. Mata jest bardzo duża – 1,78 x 1.98 cm, jest miękka, bo wykonana z pianki EPE,  przyjemna w dotyku, wodoodporna, wytrzymała i bardzo łatwa w czyszczeniu, co z pewnością docenią rodzice! Matę znajdziecie TUTAJ.

6. Drewniany pchacz w gwiazdki idealnie sprawdzi się podczas zabawy w domu, jak również podczas wspólnych spacerów! Pchacz będzie idealnym wsparciem podczas stawiania przez maluszka pierwszych kroków! Kupicie go TUTAJ. 

7. Zestaw piknikowy w walizeczce to 21 drewnianych akcesoriów, idealnych do zabawy w pilnik lub przyjęcie. Doskonale sprawdzi się również jako zastawa stołowa dla dowolnego posiłku. Zestaw składa się z 4 szklanek, 4 talerzy, 4 łyżek, 4 widelców, 4 noży oraz obrusa. Wszystko zapakowane jest w poręczną, kartonową walizeczkę z rączką. Zestaw kupicie TUTAJ. 

9. Pchacz Fat Brain Toys to jedna z najfajniejszych zabawek dla rocznych, dwuletnich dzieci, kiedy stawiają pierwsze kroki i doskonalą umiejętność chodzenia. Wyjmij trzy Wesołe Świderki, podnieś rączkę pchacza i wkręć świderki w otwory w podstawie wózka. Teraz ciągnij i pchaj wózek i patrz jak Wesołe świderki ze śmiesznymi minkami kręcą się, unosząc i opadając jak w wesołym tańcu. Pchacz zapewnia dużo zabawy (nie tylko dzieciom!). Kupicie go TUTAJ.

10. Zabawka Dena to hit! To zabawka, foremka (do piasku, do ciasta, do ciastoliny), a nawet gryzak, gdyż wykonana jest z miękkiego silikonu! Zestaw składający się z pastelowych elementów: dzieci, domków i drzew to zabawka, która rośnie z dzieckiem. Niemowlęta nauczy chwytania, podnoszenia i upuszczania, a u większych dzieci pomoże rozwinąć kreatywność, wyobraźnię, logiczne myślenie, a przede wszystkim zagwarantuje świetną zabawę! Zabawkę znajdzie TUTAJ.

Prezent dla malucha powyżej 200 zł
PinitPrezent dla malucha

1.Magnetyczny warsztat z narzędziami to nie tylko zabawa w majsterkowanie, ale i wózek, który wesprze naukę chodzenia, pomoże wszystko uporządkować i pozwoli się bawić w różnych miejscach w domu. W skład zestawu wchodzą: śrubki i nakrętki, gwoździe, listwy z otworami do mocowania, magnetyczne narzędzia, przyczepiane do ściany warsztatu: śrubokręt, klucz i młotek oraz 4 różnej wielkości koła zębate. Wózek ma 4 koła, wykończone gumką, dzięki czemu nie rysują one podłogi w domu i są ciche, oraz wygodną rączkę do prowadzenia. Wózek magnetyczny kupicie TUTAJ.

2. Duża wielofunkcyjna kostka edukacyjna z pętlą to idealna zabawka dla dzieci od 18. miesiąca życia. Oferuje aż 8 aktywizujących i stymulujących rozwój zabaw. Wykonana z drewna i metalu, ma kształt sześcianu, na którego bokach umieszczone zostały różnego rodzaju „zadania” (w sumie jest ich aż 8!). W górnej części znajdują się 3 pętle z – kolejno – 3, 4 i 5 elementami do przesuwania. Są one zamocowane na okrągłej podstawie, którą można wyjąć ze ścianki kostki, obrócić i schować do środka. Kostkę edukacyjną kupicie TUTAJ. 

3. Duża kuchnia do indywidualnego ozdabiania to wspaniały prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki! Kuchnia wyposażona jest w płytę grzewczą, zlew, piekarnik, szafkę dolną, dwie półki na górze i wieszak na tylnej ścianie. Do kuchni dołączone są 3-elementowe zestawy do jej ozdabiania – naklejki na drzwiczki szafki, tylną ścianę i górne półeczki. Każde dziecko może udekorować kuchnię według własnych upodobań! Kuchnię znajdziecie TUTAJ.

4. Pchacz, jeździk i hulajnoga 3 w 1 to zabawka, która posłuży dziecku kilka lat. Dla dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić będzie to pchacz i pojemnikiem do przewożenia ulubionych zabawek. Następnie zabawka stanie się jeździkiem na którym można usiąść i odpychać się nóżkami, a w kolejnym etapie rozwoju dziecka staje się hulajnogą. Zabawkę w trzech wzorach: liska, jednorożca i pieska znajdziecie TUTAJ.

5. Drewniana cukiernia na kółkach z 40 akcesoriami, m.in.: jajkami, naleśnikami, goframi, donutami, dżemem, twarożkiem, czekoladą, pokrojonymi owocami, kartoniki z produktami spożywczymi. W zestawie jest też gofrownica, kasa z banknotami, metalowa miska, a nawet torby do wydawania smakołyków na wynos!  Cukiernia jest duża i może być prezentem nie tylko dla jednego dziecka! Drewnianą cukiernię kupicie TUTAJ.

6. Drewniany fortepian Confetti stanowi jeden z elementów całego zestawu, w skład którego wchodzą: gitara, akordeon, flet, pianino, tamburyn, cymbałki, stolik muzyczny i bębenek. Instrumenty wyróżniają się doskonałą jakością dźwięków, są trwałe, bezpieczne i bardzo ładne! Instrumenty Confetti znajdziecie TUTAJ.

7. Duża, dwustronna tablica, po której można pisać kredą i mazakami. Tablica z jednej strony jest tablicą kredową, a z drugiej jest magnetyczno-suchościeralna. Tablica rośnie razem z dzieckiem, jej wysokość jest regulowana (od 91 do 126 cm), na jej szczycie zamontowana jest rolka z papierem, po której można pisać, rysować, malować farbami, W zestawie z tablicą dostaniecie: rolkę papieru,6 kolorowych magnesów, gąbeczkę, pudełeczko z 10 kredami i pisak. Tablicę magnetyczno- kredowo-suchościeralną znajdziecie TUTAJ.

8. Stolik warsztatowy z 24 akcesoriami to marzenie prawie każdego chłopca! Warsztat jest zabawką, która może służyć również jako pchacz! Warsztat to duży stolik z półką i magnetyczną ścianką, a zestawie znajdują się: imadło, koła zębate, tablica kredowa, 8 śrubek, 8 nakrętek, 4 gwoździe, listwy z otworami do mocowania, magnetyczne narzędzia przyczepiane do ścianki: klucz, młotek i śrubokręt i 3 kolorowe kredy.Stolik warsztatowy znajdziecie TUTAJ.

9. Flip 2w1 – bujaczek i jeździk to zabawka idealna dla dzieci uczących się chodzić. Pomaga wspierać rozwój motoryczny, koordynację i utrzymywania równowagi. Można się na nim bujać i jeździć. Mini Flip rośnie razem z dzieckiem i jest ” dwustronny „. Z jednej strony ma bieguny, a z drugiej koła. Przekształcenie z kołyski na chodzik i jeździk to raptem kilka sekund, bez użycia narzędzi. Zabawkę znajdziecie TUTAJ.

10.Hulajnoga trójkołowa i rowerek biegowy 2w1 to idealne rozwiązanie dla wszystkich dzieci! Koniec z dylematami, czy dziś do parku zabieramy rowerek, czy hulajnogę. Ta hulajnoga zamienia się w rowerek biegowy, czy tez rowerek biegowy zamienia się w hulajnogę właściwie jednym kliknięciem. Ten cudowny wynalazek znajdziecie TUTAJ.

Może zainteresują Was również te wpisy:

Prezent dla dziecka w wieku 3-6 lat

Świąteczne książki dla dzieci

Najpiękniejsze bajki świąteczne

 

 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Karolina G.
  17 listopada, 2019

  Do wyboru, do koloru 😀 Ale ja to jednak poszłabym w książki 🙂

  Pozdrawiam,

  https://tamczytam.blogspot.com/2019/11/ostatni-swiadek.html

 • Anna Londowska-Kaźmierczak
  17 listopada, 2019

  Moje dzieci mają już ponad 4 lata i wymagania są dużo większe :). Ale te propozycje sana prawdę bardzo fajne.

 • Anne 18
  17 listopada, 2019

  Bardzo fajny post. Pełen inspiracji dla rodziców i wszystkich poszukujących prezentów. Wybór jest ogromny.

 • Mama do Sześcianu
  17 listopada, 2019

  Fajne propozycje, na pewno coś wybiorę dla bratanka 🙂

 • Katarzyna Mirek
  18 listopada, 2019

  Ale fajne zestawienie prezentowe. My dla dzieci preferujemy drewniane zabawki i sporo z tych wymienionych wpadło mi w oko

 • NPJS
  19 listopada, 2019

  Bardzo ciekawe pomysły na prezenty – myślę, że wiele osób znajdzie tu swoje inspiracje

 • Monika
  5 grudnia, 2019

  Wow! Sporo świetnych pomysłów 🙂 na pewno się czymś zainspiruję – na prezenty będą czekać trzy maluchy 😉

 • Kasica
  1 stycznia, 2020

  zabawki edukacyjne dla dzieci to jedna z najlepszych niespodzianek, jakie można podarować maluchowi 🙂 mnóstwo walorów, ogromne korzyści 🙂

Poprzedni
Ekologiczna wyprawka dla noworodka
Prezent dla dziecka od 1 do 3 lat