Please enter an Access Token

Słoik podziękowań DIY, czyli pomysł na prezent dla Mamy

 

26 maja zbliża się wielkimi krokami i coraz więcej z nas szuka pomysłu na prezent dla Mamy. Dziś zachęcam Was do stworzenia własnego, spersonalizowanego i naprawdę pięknego upominku, który nie tylko zachwyci (a nawet wzruszy) Wasze Mamy, ale też będzie świetną inspiracją na prezent dla Was samych. Wystarczy tylko udzielić kilku wskazówek dzieciom. Aby zrobić taki prezent dla Mamy nie trzeba mieć szczególnych uzdolnień plastycznych. Wykonanie słoika podziękowań jest naprawdę proste, a efekt jest fantastyczny.

Aby samodzielnie wykonać słoik podziękowań dla Mamy, przygotujcie:

  • słoik,
  • 31 karteczek z podziękowaniami (możecie zrobić własne, albo pobrać karteczki tutaj: Etykiety – Dzień Mamy),
  • dodatki, którymi wypełnicie słoik, np. wycięte z papieru serduszka, płatki kwiatów, kamyczki, muszelki, cekiny, piórka, potpourri. Ja wykorzystałam mieszankę suszonych, naturalnie pachnących kwiatów i roślin.
  • sznurki lub wstążki do dekoracji słoika.
PinitPrezent dla Mamy

Wykonanie słoika jest naprawdę proste. Wystarczy umieścić w nim karteczki z podziękowaniami dla Mamy, uzupełnić słoik ulubionymi dodatkami, przewiązać go sznurkiem lub kokardą, umieścić etykietkę „Dziękuję Ci Mamo!”. Piękny i niepowtarzalny prezent dla Mamy jest gotowy!

Gotowe karteczki, które wypełnią Wasz prezent dla Mamy!

Przygotowałam dla Was gotowe etykiety, karteczki z podziękowaniami, które możecie pobrać, wydrukować i włożyć do własnych słoików. Są tu cytaty, takie jak:  „Mama byłaby zdolna wymyślić szczęście, aby dać je swoim dzieciom”, czy  „Mama to osoba, która zastąpi Ci każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić Ci Jej”,  wyznania miłości i podziękowania. Wszystkich karteczek jest 48, wiec macie w czym wybierać. Być może zechcecie jeszcze bardziej spersonalizować karteczki, dlatego przygotowałam dla Was dwie wykropkowane etykiety : „Dziękuję Ci Mamo…..” i „Dziękuję Ci Mamusiu…..”, które możecie dowolnie wypełnić. Tu pobierzecie karteczki do słoika podziękowań dla Mamy:  Etykiety – Dzień Mamy

Pinit
PinitPrezent na Dzień Mamy
PinitPrezent dla Mamy

Zachęcam Was do odwiedzenia również tego wpisu:

Pachnący prezent dla Mamy – bukiet w filiżance!

Pinitbukiet w filiżance

 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Syrop z mniszka lekarskiego
Słoik podziękowań DIY, czyli pomysł na prezent dla Mamy