Please enter an Access Token

Drewniana kuchnia dla dzieci. Ile może kosztować?

Jeśli zależy Wam na zakupie zabawki, która nie tylko sprawi dziecku dużo radości, ale również będzie wspierała jego rozwój, to kuchnia dla dzieci jest strzałem w dziesiątkę! Jakich cen możecie się spodziewać, decydując się na wybór takiego produktu?

Zakup prezentu dla dziecka często wiąże się z całkiem sporą inwestycją. Zdarza się, że suma wydatków na podarunki dla najmłodszych wynosi znacznie więcej, niż ta, przeznaczona na zakup prezentów dla dorosłych. Ale nie kryjmy, szeroki uśmiech na twarzy malucha jest wart każdej ceny! Nie znaczy to jednak, że musicie wydać majątek, aby uszczęśliwić swoją pociechę. Na polskim rynku można znaleźć naprawdę dużo zabawek, które można kupić w przystępnej cenie, uszczęśliwiając jednocześnie malucha, jak i jego opiekunów. Mam tu na myśli zabawki edukacyjne, czyli takie które uczą przez zabawę i do tej kategorii z pewnością należy kuchnia dla dzieci!

Pinitkuchnia dla dzieci


Kuchnia do zabawy – co wpływa na jej cenę?

Zabawki dziecięce można podzielić na dwie grupy: tradycyjne i interaktywne. Nietrudno zgadnąć, że koszt zakupu tych pierwszych zazwyczaj jest znacznie niższy. Nie znaczy to jednak, że tradycyjne akcesoria są niższej jakość, wręcz przeciwnie. W sklepach internetowych można znaleźć produkty o najwyższym standardzie wykończenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Bezpieczeństwo i trwałość gwarantują zabawki wykonane z drewna. Można je znaleźć w sklepach online oferujących ekologiczne zabawki dla dzieci, jak np. Dollo oferujące drewniane kuchnie dla dzieci.

Koszt takiej drewnianej kuchni do zabawy może zależeć od kilku czynników. Jednym z najważniejszych jest materiał wykorzystany do jej wykonania. Drewniana kuchnia do zabawy może kosztować więcej niż ta wykonana z plastiku. Biorąc jednak pod uwagę to, że trwałość zabawki wykonanej z drewna jest zdecydowanie większa niż tej plastikowej, można być pewnym, że będzie ona służyć dziecku znacznie dłużej.

Co jeszcze może wpłynąć na cenę zabawki?

  • ilość elementów znajdujących się w zestawie,
  • staranność wykończenia,
  • design,
  • wielofunkcyjność (w niektórych sklepach można znaleźć kuchnie dziecięce 2w1, które jedocześnie są np. domkiem dla lalek),
  • rozmiar zabawki.

Pinitkuchnia dla dzieci

Kuchnia dla dzieci do zabawy – ile może kosztować?

Wszystkie te aspekty wpływają na ostateczną cenę zabawkowych kuchni i warto mieć je na uwadze, porównując ze sobą poszczególne modele. Niemniej, zakup takiego akcesorium wcale nie musi nadwyrężyć budżetu. Najmniej skomplikowane zestawy można kupić poniżej sto złotych, co czyni z nich znacznie bardziej przystępne cenowo zabawki, niż na przykład te interaktywne. Większe zestawy z kuchnią dla dzieci do zabawy najczęściej stanowią koszt w granicach 200-300 złotych.

Pinitkuchnia dla dzieci

Drewniana kuchnia dla dzieci to zakup na lata!

Wybór zabawek z drewna jest zazwyczaj podyktowany dbałością o środowisko naturalne. Korzystanie z drewnianych akcesoriów zazwyczaj daje również gwarancję bezpieczeństwa. Wytrzymałe na ucisk i mechaniczne uszkodzenia, zabawki z drewna stawiają opór przy próbach złamania. Dzięki temu rodzic nie musi obawiać się, że dziecko się skaleczy czy połknie odłamaną część. Drewniane zabawki są również zazwyczaj bardzo estetycznie wykonane, z dbałością o najmniejsze detale i kolory. Do ich malowania wykorzystuje się wyłącznie farby z atestem. Drewniana kuchnia dla dzieci to świetny pomysł na prezent dla dziecka, który może posłużyć kolejnym pokoleniom!

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Wyjątkowy prezent – wideo i list od Mikołaja!
Drewniana kuchnia dla dzieci. Ile może kosztować?