Please enter an Access Token

Wyjątkowy prezent – wideo i list od Mikołaja!

Jeśli szukasz wyjątkowego, mikołajkowego upominku dla dziecka, to polecam Ci wideo lub  niepowtarzalny list do dziecka, nastolatka, a nawet osoby dorosłej prosto z Bieguna Północnego. Zamówisz go tutaj: Podaruj dziecku prezent od samego Mikołaja!
Każdego roku przed Mikołajkami nasz synek otrzymuje od nas taką niespodziankę. Najprawdziwszy w świecie Mikołaj zwraca się niego po imieniu, ogląda nasze rodzinne zdjęcia, przekazuje kilka bardzo osobistych informacji i wskazówek. W ubiegłym roku, kiedy Julek oglądał filmik z otwartą buzią z wrażenia, ja sama popłakałam się ze wzruszenia! Filmik był cudowny!
W tym roku pospieszyłam się, nie chciałam czekać na ostatnią chwilę i już zamówiłam nowy film z aktualnymi zdjęciami i nowym przekazem! I pomimo tego, że już wiedziałam, czego mogę się spodziewać, to tym razem nagranie również wywołało u mnie wiele emocji, dlatego zachęcam Was do sprawienia takiej niespodzianki najbliższym – dzieciom, ukochanym, rodzicom, przyjaciołom, rodzeństwu – to będzie cudna niespodzianka!
Jak zamówić taki filmik? Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz, wgrać zdjęcia i gotowe!
Tak wyglądają screeny naszego filmiku od Mikołaja:
Pinit
A tak wygląda list ze złotą pieczęcią Mikołaja:
Pinit
Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Nawilżacz powietrza Klarta Humea WiFi- skuteczna, naturalna i bezpieczna metoda nawilżania!
Wyjątkowy prezent – wideo i list od Mikołaja!