Propozycje na świąteczny prezent i KONKURS z cudownymi nagrodami!

 

Jeden z najpiękniejszych okresów w całym roku zbliża się wielkimi krokami i nie ukrywam, że my już  nie możemy się doczekać Świąt Bożego Narodzenia. To czas, do którego szczególnie się przygotowujemy i który zawsze spędzamy z bliskimi w bardzo radosnej atmosferze.

Nie da się ukryć, że w tym roku Święta będą się różniły od tych, które znamy z lat ubiegłych i pomimo tego, że jesteśmy zmuszeni zrezygnować z dużych rodzinnych zjazdów, to święta mogą być naprawdę radosne! Jestem pewna, że w większości domów nie zabraknie choinki, dekoracji, kolęd, pierniczków, kompotu z suszu, Kevina na Polsacie, Świętego Mikołaja i oczywiście prezentów! A odnośnie tych ostatnich, przygotowałam dla Was niespodziankę, a w zasadzie kilka niespodzianek! W poniższym wpisie  znajdziecie nasze propozycje na świąteczny prezent dla dzieci w kazdym wieku, a co więcej, każdą z wymienionych zabawek możecie wygrać w naszym konkursie. Mam do rozdania 14 absolutnie wyjątkowych zabawek, zestawów edukacyjnych i gier, które zachwycą nie tylko Wasze dzieci, ale również Was! Aby wygrać jedną z 14 zabawek, wystarczy wysłać nam zgłoszenie konkursowe przedstawiające Wasze przygotowania do Świąt. Na dole tego wpisu, zaraz pod prezentacją nagród znajdziecie zasady konkursu.

Nasze propozycje na świąteczny prezent dla dziecka

 

2 x Króliczek Alilo: 1 x Alilo Smarty Bunny i 1 x Alilo G6.

Nagrodami w konkursie świątecznym są dwa cudowne króliczki Alilo. To interaktywne króliczki, które szumią, śpiewają piosenki, nucą kołysanki, można je przytulać, bawić się nimi i kochać je!  Julek swojego Alilo Honey Bunny ma od 5 lat i pomimo tego, że teraz króliczek pełni głównie funcję lampki nocnej, to co jakiś wracamy do słuchania kołysanek w wykonaniu Małgosi Kosik. To króliczek, którego pokochała nasza rodzina i jestem pewna, że Wy również go pokochacie!

Drugim króliczkiem, którego możecie zdobyć w konkursie jest Alilo Smarty Bunny-zabawka, grzechotka, gryzak, i lampka w jednym! Ma kształt tradycyjnej grzechotki, podczas potrząsania delikatnie grzechocze, jest lekki i wygodny w chwytaniu, dzięki czemu nawet niemowlęta z łatwością utrzymają go w rączkach. Jest wykonany z bezpiecznych dla dzieci, atestowanych materiałów i może służyć najmłodszym również jako gryzak. Alilo Smarty Bunny jest też lampką nocną, a jego uszy świecą mieniąc się w siedmiu delikatnych kolorach. Młodszy króliczek, podobnie jak Alilo Honey Bunny śpiewa nie tylko kołysanki, ale też wesołe, zachęcające do zabawy piosenki. Co więcej, ten model posiada dodatkową funkcję rozpoznawania kolorów. Przyciskając jego spód do kolorowej karty, nie tylko uszy Smarty zaświecą w rozpoznanym przez króliczka kolorze, ale też usłyszymy wypowiedzianą przez Alilo nazwę koloru, zarówno w języku angielskim, jak i polskim. To doskonała pomoc podczas nauki kolorów, ale też podczas nauki języka angielskiego.

Pinit

2 x Szumiś z Kołysankami

Szumisie to cudowne misie, które powstały po to, aby uspokajać maluszki, ułatwić im zasypianie i pozwolić się wyciszyć. Misie są piękne, subtelne, bardzo przyjemne w dotyku, dlatego nikogo nie dziwi, że uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Trzy rodzinki Szumisiów: Bystrzaki, Słodziaki i Lulusie znajdziecie w sklepie online, a więcej o nich przeczytacie u nas na blogu: Szumisie, szumiące misie na całe życie!  Nagrodą w konkursie świątecznym są dwie nowości – Szumisie z Kołysankami. To misie, które w swoim serduszku kryją aż 16 polskich kołysanek, a dodatkowo posiadają możliwość nagrania własnych utworów. Teraz każda mama, tata, babcia czy ciocia mogą nagrać własną kołysankę, a dziecko może jej słuchać tuląc swojego ukochanego Szumisia. Serduszko misia odtwarza kołysanki nieprzerwanie przez 30 minut, dzięki czemu dziecko będzie miało czas na zapadnięcie w błogi sen bez konieczności ponownego włączania kołysanek i ryzyka rozbudzenia maluszka.

Pinit

1 x Crazy Science – Wielka Fabryka Potworów

Wielka Fabryka Potworów gwarantuje nie tylko świetną zabawę, ale również naukę, wprowadzając dzieci do świata eksperymentów. W ogromny opakowaniu znajdziecie wszystko, co jest potrzebne do przygotowania kolorowych potworków. Dzieci podczas zabawy zbudują laboratorium, w którym powstanie stworek,  zbudują strukturę hydrauliczną, w której powstaną kisielowate wody płodowe do przechowywania stworka, doświadczą “narodzin” aż 3 nowych przyjaciół! Jeden taki zestaw możecie wygrać w naszym konkursie, a więcej zabawek DANTE znajdziecie TUTAJ.

Pinit

 

2 x gra ALIAS: Rodzinny Alias i Snack Play Alias: Kamera, akcja!

Gry Alias po raz pierwszy odkryłam podczas konkursu Zabawka Roku i doskonale rozumiem dlaczego stały się hitem na całym świecie! W tym roku marka ALIAS świętuje swoje 30 urodziny i cały czas się rozwija. Gier Alias jest naprawdę dużo i jestem, pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. TUTAJ znajdziecie ponad 20 różnych gier ALIAS. Jedną z naszych ulubionych gier bez wątpienia jest: Ja to kto? gra polegająca na odgadywaniu : zawody, narodowości, postacie fikcyjne i znane osoby. Tu każdy może wcielić się w policjanta, drwala, Reksia, Asterixa, Kubusia Puchatka, ale też Magdę Gessler, Adama Małysza czy Roberta Lewandowskiego! Dorośli będą zachwyceni wersją Alias Late Night 18+, grą pełną dorosłych tematów i zabawnych treści, które naprawdę potrafią zawstydzić. Nagrodą w konkursie są dwie gry: Rodzinny Alias i Snack Play Alias: Kamera, akcja! Rodzinny Alias to emocjonująca i zabawna gra planszowa dla całej rodziny, która polega na objaśnianiu haseł z kart poprzez wypowiadanie synonimów, poprzez wyrażanie gestów i wykonywanie czegokolwiek, co podpowiada wyobraźnia. Snack Play Alias: Kamera, akcja!  to gra, dzięki której wkroczymy w świat rozrywki, filmu i  gwiazd filmowych.

Pinit

2 x zestaw Smartebee Club: 1 x Zestaw Zmiennokształtność i 1 x Zestaw Electro

Kolejne nasze odkrycie podczas Zabawki Roku. Nagrodą w konkursie są dwa zestawy Smartbee Club: Zestaw Premium BeeBox Zmiennokształtność i Medium BeeBox Electro. Fantastyczne, edukacyjne zestawy doświadczalne zajmują dzieci na długi czas. Nie ukrywam, że mnie samej trudno się oderwać od zabawy 🙂 Po otwarciu zestawów Smartbee Club dzieci zamieniają się w małych chemików, fizyków i odkrywców, którzy wkraczają w ekscytujący świat eksperymentów i zdobywają wiedzę z zakresu inżynierii, technologi, fizyki czy matematyki. W zestawie Zmiennokształtność znajdują się 4 doświadczenia do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej: Metal, który pamięta, Wodoodporny piasek i ciecz twarda jak skała, Śniegologia oraz Zmiennokształtne bańki. W BeeBoxie Elektro znajdują się trzy doświadczenia oraz eksperyment w technologii rozszerzonej rzeczywistości. W konkursie możecie wygrać jeden z dwóch zestawów Smartbee Club, a więcej BeeBoxów znajdziecie TUTAJ.

Pinit

1 x zestaw klocków magnetycznych Kooglo

To nasze kolejne odkrycie podczas Zabawki Roku i Targów Kids Time w 2018 roku. Drewniane klocki Kooglo powstały w Polsce, a wymyślili je fantastyczni rodzice trójki dzieci. Doskonale wiedzieli czego brakuje na polskim rynku zabawek i stworzyli ekologiczne, proste i piękne klocki Kooglo, które zostały uzupełnione delikatnymi magnesami. Dzięki temu budowle nie rozpadną się, a przyciągające się klocki można układać w przeróżne konstrukcje przestrzenne.

Pinit

1 x “Czytaj z Albikiem” zestaw z piórem

Nagrodą, które fundatorem jest Albi Polska jest interaktywna książka mówiąca Albik SET Angielski, wspomagająca naukę języka angielskiego nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Pozwala ona poszerzyć słownictwo, a dzięki dialogom można nauczyć się właściwej wymowy i konstruowania prostych zdań. Specjalna technologia pozwala korzystać z książek nawet dzieciom w wieku przedszkolnym, które nie potrafią jeszcze czytać. Dzięki niej mogą same „przeczytać“ bajkę lub w formie zabawy nauczyć się rozpoznawać kolory, cyfry, litery czy rozmaite kształty. Wszystkie te umiejętności mogą następnie ćwiczyć podczas zabawnych gier edukacyjnych zawartych w książkach z serii “Czytaj z Albikiem”. W zestawie, który jest nagrodą znajduje się elektroniczne pióro i dodatkowa książka.

Pinit

Nagrody już znacie i zapewne widzicie, że jest o co walczyć!

Regulamin konkursu

1.Organizatorem konkursu jest blog Dziecięce Inspiracje, a sponsorami nagród marki: Alilo, Szumisie, Dante, Tactic, Kooglo, SmartBee Club, Albi Polska.

2.Zadaniem konkursowym jest przedstawienie nam Waszych przygotowań do Świąt. Prace konkursowe w dowolnej technice (np. fotografia, rysunek, opis),  wyślijcie na nasz adres mailowy: dziecieceinspiracje@gmail.com

3.Zgłoszenia konkursowe należy wysyłać na adres: dziecieceinspiracje@gmail.com, wpisując w tytule wiadomości “Świateczne przygotowania”.  Miło nam będzie, jeśli udostępnicie na swoich facebook’owych profilach nasz post konkursowy z Facebooka (https://www.facebook.com/DziecieceInspiracjePl/posts/3819371874761767).

4.Na Wasze zgłoszenia czekamy od 5 grudnia 2020 do 13 grudnia 2020.

5.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w tym wpisie najpóźniej dnia 17 grudnia 2020 tak, aby zabawki dotarły do Was kilka dni przed gwiazdką. Zwycięzcę dodatkowo poinformuję o wynikach konkursu mailowo.

6.Zwycięzca jest zobowiązany podać w kolejnej wiadomości dane do wysyłki nagrody wraz numerem telefonu (dla kuriera).

7.Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z konkursem.

8.Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które ukończyły 18 rok życia.

9.Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie.

10.Konkurs organizowany jest na terenie Polski i wysyłką nagród możliwa jest tylko w kraju.

11.Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszych zasad.

12.Serwis Facebook.com nie uczestniczy w organizacji konkursu, a jedynie udostępnia  infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Serwis ten nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora, jak również nie ponosi konsekwencji przeprowadzenia powyższego konkursu.

13.W związku z wejściem 25 maja 2018 r. unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, informuję, iż udział w konkursie oraz chęć przekazania danych potrzebnych do udziału w konkursie (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon, adres email) i  zrealizowania wysyłki jest dobrowolna.  Dane będą wykorzystane tylko w celach konkursowych.

14.W związku z powyższym, uczestnik konkursu zobowiązany jest zawrzeć w zgłoszeniu konkursowym klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w zgłoszeniu udziału w “Świateczne przygotowania” organizowanym przez  blog Dziecięce Inspiracje.

Kochani, dostaliśmy od Was niespełna 400 zgłoszeń, które wkrótce w komplecie Wam pokażemy. Wybór zwycięskich prac był bardzo trudny i jestem ogromnie wdzięczna kilku sponsorom za pomoc w ich wyłonieniu. Zwycięskie pracę znajdziecie na naszym Facebooku.

Nagrody zostaną wysłane w poniedziałek do:

Magdaleny W., Ani i Kacpra

Agnieszki S. i Stasia

Kamila i jest trzymiesięcznej córeczki Amelki

Zosia i Kacpra z Gliwic

Katarzyny B., Adasia i Julki.

Tomka i Zosi

Julki, Kacpra i Pawełka

Krzysztofa z Sandomierza

Wioli i jej synka Grzesia

Tomka nazywanego przez Mamę “Elfikiem”

Joanny G. i Oliwki

Bliźniaczek Mai i Anielki

Anetki i Borysa

Dawidka z Brodnicy

Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktuję się mailowo.

 

 

 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Black Friday – promocje na wyjątkowe zabawki dla dzieci
Propozycje na świąteczny prezent i KONKURS z cudownymi nagrodami!