Please enter an Access Token

Magiczne Ogrody koło Janowca

 

Magiczne Ogrody koło Janowca są nam już bardzo dobrze znane. Kiedy tylko mamy wolny dzień, a na niebie pojawia się odrobina słońca jedziemy na wycieczkę do Trzcianek! We poprzednich latach byliśmy tam przynajmniej cztery razy, co tylko świadczy o tym, jak bardzo lubimy to miejsce. Również w tym roku odwiedziliśmy Magiczne Ogrody i przyznam, że na miejscu czekało na nas bardzo dużo niespodzianek!

Pinit

Magiczne Ogrody to baśniowe miejsce pełne Wróżek, Krasnoludów, Robanków, Bulwiaków, miłych i puszystych Mordoli. Są tu magiczne miejsca, baśniowe postacie, mosty linowe, tajemnicze podziemne tunele, które ogromnie spodobały się Julciowi!

Na odwiedzających czeka tu bardzo dużo atrakcji: zamek wróżek, przejażdżka kolejką przy Kwiatowej Dolinie, pływanie na tratwie przy Różance, zabawa na Marchewkowym Polu, w Krasnoludzkim Grodzie, Robankowym Wzgórzu i kilku placach zabaw! W tym roku pojawiła się nowość, która tak samo jak dzieci, przyciąga również dorosłych – „Drzewa”. Są to dwupoziomowe mosty w koronach drzew o łącznej długości 400 m., wypełnione urozmaiconymi przeszkodami, to też tarasy widokowe z panoramą na cały park i okolice, ścianki wspinaczkowe, lwie obręcze, zjeżdżalnia i tunele ukryte w korzeniach!
Pinit
Magiczne Ogrody są piękne i my, rodzice szczególnie je doceniamy nie tylko za tak dużo atrakcji dla dzieci, ale też za cudną aranżację, piękne kwiaty i krzewy, strumyczki, kaskady, ale też dużo miejsc do odpoczynku – prawie w każdej części parku są stoliki, ławeczki i leżaki.
Pinit

Dzieci, które ukończyły 6 lat mogą odwiedzić z rodzicami Mroczysko – miejsce pełne strachu, przeraźliwych dźwięków, czaszek, pająków i niewyjaśnionych tajemnic. To tu mogą spotkać się twarzą w twarz z Czarnoksiężnikiem Aragiem uwięzionym w ciele smoka.

Pinit

W Magicznych Ogrodach można trafić na weekend pełen wydarzeń. Warto wcześniej sprawdzić sobie na stronie parku, jakie w  danych czasie będą zabawy i animacje dla najmłodszych.

Na sam koniec mam dla Was fantastyczną niespodziankę – KONKURS, w którym możecie wygrać 2 4-osobowe zaproszenia do Parku Rozrywki Magiczne Ogrody!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Waszym zadaniem jest wysłanie odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego to my powinniśmy wygrać bilet do Magicznych ogrodów?”

Odpowiedź na pytanie wyślijcie na adres: dziecieceinspiracje@gmail.com w tytule wpisujac: KONKURS Magiczne Ogrody. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11 czerwca 2021 r.

Zasady konkursu

1. Konkurs trwa od 04.06.2021 do 12.06.2021 r.

2. Organizatorem konkursu jest blog Dziecięce Inspiracje (www.dziecieceinspiracje.pl), a sponsorem nagród są Magiczne Ogrody.

3. Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie konkursowe.

4. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorę dwie odpowiedzi, które zostaną nagrodzone 4-osobowymi voucherami do Parku.

5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszenie w tym wpisie dnia 12.06.2021 r.

6. Konkurs organizowany jest tylko na terenie Polski.

Wyniki konkursu

Kochani, ogromnie Wam dziękuję za tak liczne zgłoszenia. Wasze odpowiedzi czytaliśmy z ogromną przyjemnością i nie łatwo było nam wybrać tylko dwa, które nagrodziliśmy. Vouchery do Parku Magiczne Ogrody trafiają do:

  • Ani B. z Katowic za odpowiedź:

„Biorę udział w konkursie nie dla siebie, a dla bliskich – moich rodziców i moich dzieci. Babcia Helenka i dziadzio Zbyszek są młodzi duchem, lubią podróżować i ponad wszystko kochają swoje wnuki: Julcię i Igorka. Moje pociechy dwa tygodnie wakacji spędzą u ukochanych dziadków w Lublinie i wycieczka do Magicznych Ogrodów byłaby spełnieniem marzen całe czwórki. Nie wiem, kto bawiłby się tam lepiej – babcia i dziadzio czy dzieci 🙂 Chcielibyśmy wygrać bilety, aby pokazać wszystkim, że takie Parki Rozrywki są nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin!”

  • Emilii z Markiem i dwójką pociech: Zosi i Antosia

„Zosia i Antoś są fanami skrzatów, wróżek i magii. Już dawno obiecałam im, ze zabierzemy je do Magicznego Świata, w którym spotkają swoich bohaterów i wiem, że Magiczne Ogrody są takim miejscem! Chce spełnić marzenia moich dzieci, chcę widzeć uśmiech na ich buźkach, świecące oczka z radości i chcę wyjatkowow spedzić rodzinny czas, którego nie mamay za wiele. Mój mąż jest kierowcą ciężarowki, częściej jest w trasie niz w domu, ale z każdej wspólnej chwili wyciskamy jak najwiecej!. Wycieczka rodzinna do Magicznych Ogrodów to dla nas szansa na pięknie spędzony czas razem”.

Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy cudownej zabawy w Magicznych Ogrodach!

 

 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Komentarz
Poprzedni
Dlaczego pomoce naukowe są tak ważne w edukacji
Magiczne Ogrody koło Janowca