Please enter an Access Token

Już jest drugi sezon serialu Rodzina jest super!

 

O tym, że rodzina jest super doskonale wiemy. Nie ma dla nas większej wartości od rodziny, od wspólnie spędzonego czasu, od rodzinnych poranków i wieczorów, od wspólnych wakacji, wycieczek czy spacerów. Rodzina to jest nasza siła. Wiemy o tym my, wiecie Wy i wie Krzysztof  Opeldus, czyli autor bloga Tata Prezes (zobacz TUTAJ), który prowadzi niezwykle wzruszajacy serial, który możecie obejrzeć na kanale YouTube – Rodzina jest super!

Przyznaję się Wam, że sama wcześniej nie słyszałam o tym serialu, a dowiedziałam się kilka dni przed premierą drugiego sezonu i z czystej ciekawości włączyłam jeden z odcinków pierwszego sezonu. Zaraz potem włączyłam drugi odcinek, trzeci i kolejne. Wciagnęłam się.

Rodzina jest super to niezwykle poruszający i piękny serial, w którym poznajemy prawdziwe rodziny, prawdziwych bohaterów i prawdziwe historie. Serial pokazuje nam nie tylko, jak różni jesteśmy, jak różne przeżywamy historie i sytuacje życiowe, ale pokazuje też to, co nas wszystkich łączy – rodzinę. Rodzinę jako siłę, jako największą wartość, jako coś, co napełnia nas miłością, napędza do działania, daje radość i nadzieję.

Rodzina jest super to niesamowite emocje i wzruszenia, dlatego w pełni rozumiem, skąd taka popularność serialu. Żałuję, że nie jest wyświetalny w telewizji. Jestem przekonana, że tu również stałby się prawdziwym hitem, szczególnie, że jest doskonały również pod względem jakości obrazu i dźwięku.

W ostatnia niedzielę miał premierę pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu, na który czekałam z niecierpliwością i przyznam, że był piękny (w każdej chwili obejrzycie go TUTAJ). Podobnie, jak w pierwszym sezonie były momenty, że serce biło mi szybciej, a po policzkach spływały łzy wzruszenia. Krzysztof Opeldus przemierzajac całą Polskę po raz kolejny pokazał rodzinę, która ma swoje troski i zmartwienia, która jest oceniana przez innych, ale która wie, że ma siebie i to daje jej WSZYSTKO!  Odcinek „Ocenianie ludzi po okładce” uświadamia nam, jak szybko oceniamy innych z góry, jak szybko ich przekreślamy i nie dajemy szansy, co jest ogromnym błędem. Myślę, że już ten jeden odcinek uczy nas empatii, zrozumienia, otwartości na drugiego człowieka, jednocześnie pokazując, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Pinitrodzina jest super

Jeśli jeszcze się zastanawicie, jak rodzinnie spędzić niedzielny wieczór, to ogromnie Was zachęcam do obejrzenia serialu Rodzina jest super! W każdą niedzielę o godz. 20.00 na kanale YouTube jest premiera nowego odcinka. Spotkajmy się razem przed ekranem i wspólnie przeżyjmy niezwykle emocjonującą przygodę z jedną z polskich rodzin! A jesli ktoś z Was chciałby zgłosić swoją rodzinę do udziału w programie, zajrzyjcie TUTAJ. Chętnie Was zobaczymy po drugiej stronie ekranu!

Pinit

Projekt „Rodzina jest super!” został dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2021. Realizatorem projektu jest Fundacja Rodzin Polskich im. św. Jana Pawła II, której możesz podarować swój 1% podatku (wystarczy podać KRS: 0000 386 878).

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Dlaczego każda świeżo upieczona mama powinna posiadać laktator?
Już jest drugi sezon serialu Rodzina jest super!