Please enter an Access Token

Magiczna tablica Alilo, która rośnie razem z dzieckiem

 

Nie ukrywam, że Alilo to nie tylko króliczki, które uwielbiamy, obdarowujemy nimi wszystkie dzieci w rodzinie, zasypiamy przy nich i śpiewamy z nimi piosenki, ale Alilo to też nasi przyjaciele – Ania, Sebastian i cała króliczkowa ekipa, z którą przyjaźnimy się od lat i którym kibiujemy całym sercem. Zapewne znacie już Alilo Honey Bunny, Alilo Smarty Bunny czy kolorowe klocki magnetyczne (zobacz TUTAJ), ale podejrzewam, że nie widzieliście jeszcze nowości, która u nas już jest hitem – Magicznej Tablicy Alilo, która rośnie razem z dzieckiem (zobaczysz ją TUTAJ).

Z kodem: INSPIRACJE5 możecie kupic Magiczną tablicę Alilo  z 5% rabatem  (kod zniżkowy działa do końca listopada 2021)

Magiczna, edukacyjna tablica do pisania Alilo LCD to rozwiązanie, które umożliwia długie godziny rysowania i ćwiczenia zdolności manualnych nie tylko najmłodszych.  Tablica jest nie tylko ultra cienka, bardzo lekka, przenośna i przyjazna dla środowiska, ale dzięki wysokiej jakości wykonania jest bardzo wytrzymała i trwała. Wyjątkowo czuła na nacisk, kolorowa powierzchnia matrycy umożliwia tworzenie żywych obrazów za pomocą rysika dołączonego do zestawu, a zawartość ekranu można usunąć za pomocą jednego przycisku.

Pinit
Pinit
To tablica, która „rośnie z dzieckiem” i my możemy to potwierdzić. Nasza 5-letnia Hania uwielbia na tablicy rysować stworki, domki i zwierzątka, ale też uczy się pisać pierwsze słowa. Tablica to też atrybut właścicielki małej kawarni. Hania na ekranie zapisuje zamówienia na makaroniki, ciasteczka i kawę, a następnie skrupulatnie nas „podlicza” i podaje desery 🙂

Pinit
Da starszych dzieci takich, jak Julek jest to świetna pomoc edukacyjna, pozwala przygotować się do kartkówek i sprawdzianów, ale jest to też fajny „komunikator”. Czasem zostawiamy sobie wiadomości typu: „Zupa czeka w lodówce”, „Pamiętaj, żeby wyjść z Inką”, a czasami „Miłego dnia Kochani”!

Pinitmagiczna tablica alilomagiczna tablica alilo
Jest to świetna alternatywa dla tabletu czy smartfona. Dziecko ma swój profesjonalny ekran LCD (13,5 cala), ale ten ma tylko zalety. Po pierwsze nie emituje szkodliwego dla oczu niebieskiego światła, po drugie rozwija kreatywność i wyobrażnię, po trzecie pozwala ćwiczyć motorkę małą, a po czwarte nie jest „naładowany” bodźcami, których nie brakuje we wszystkich innych ekranach, z którymi spotykają się nie tylko dzieci, ale każdy z nas.

Pinit
Jeszcze jedną nowością w sklepie Alilo, o której warto wspomnieć są urocze naklejki z króliczkami. Możecie nimi ozdobić zeszyty, okładki książek, piórniki, lunchboxy, a nawet naczynia. Uwierzcie mi, herbata w takiej króliczkowej filiżance smakuje wyjątkowo! Zestaw 5 różnych arkuszy, aż 60 naklejek znajdziecie TUTAJ.

Pinitmagiczna tablica alilo

Zachęcam Was do odwiedzenia również tego wpisu:

Alilo Smarty Bunny

 

 

 

 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Domek w Karkonoszach – miejsce, do którego z pewnością wrócimy!
Magiczna tablica Alilo, która rośnie razem z dzieckiem