Please enter an Access Token

Playmobil – za co kochają go dzieci?

 

Dziecięce zabawki to także sposób na rozwój i poznawanie świata, nauka codziennego życia i obowiązujących w nim reguł. To właśnie przez zabawę dzieci uczą się otaczającego je świata. Często używane są nawet w dziecięcych terapiach, gdyż są pewnym łącznikiem pomiędzy światem dorosłych a dzieci.

Klocki Playmobil 

Cieszą się niesłabnącą popularnością już od wielu lat, a pojedyncze figurki zachwycają jakością wykonania nie tylko dzieci, ale nawet dorosłych. To gratka nie tylko dla małych, ale także dla nieco starszych, a nawet dla kolekcjonerów. Czy każdy znajdzie coś dla siebie? Z pewnością! Przeglądając kolorowy katalog, który wydawany jest cyklicznie czy wchodząc na sklep internetowy można przepaść. Fani strażaków, policjantów czy lekarzy – nie ma problemu, możesz wziąć udział w akcji gaszenia pożaru, złapać bandytę, stanąć na straży więzienia czy przelecieć się helikopterem ratowniczym. Znajdzie się także coś dla tych, którzy uwielbiają zabawę w dom czy księżniczki. Playmobil to także zestawy tematyczne dotyczące np. postaci z kreskówek jak ScoobyDoo czy przybliżające historię jak Dom na Olimpie, dzięki czemu możemy połączyć naukę z zabawą. To także ogromna kolekcja zwierzątek, zarówno tych domowych jak i dzikich. Producenci posiadają także ofertę dla najmłodszych dzieci, która przeznaczona jest dla maluszków od 18 roku życia, a są to bezpieczne figurki, które nie posiadają małych, ruchomych elementów i spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. W ofercie dostępna jest także seria, która przeznaczona jest do zabawy w piasku, dzięki czemu dzieci mogą przenieść swoją ulubioną zabawę w ciepłe dni także na dwór.

Playmobil – zabawa rozwijająca wyobraźnię

Wszystkie zestawy są tej samej skali, więc każda pojedyncza figurka pasuje do siebie. Daje to nieograniczone możliwości zabawy i dowolnego mieszania zestawów, a jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia, która jak sama wiemy potrafi zaskoczyć. Co istotne, poszczególne dodatki pasują także do innych figurek, więc nie zdziwmy się, że podczas zabawy lekarz będzie łapał smoki. Zabawki te idealnie sprawdzą się dla tych, którzy uwielbiają budować narracje pomiędzy postaciami. Taka zabawa to także dobry moment na naukę emocji, codziennych zachowań, które chcemy przekazać dziecku. Podczas zabawy jest na to najlepszy czas! Zestawy playmobil to niesamowita frajda dla dzieci, ale także dla rodziców, którzy ją obserwują.

City life, city action a może inny zestaw?

Playmobil city life to urocze zestawy, które pokazują prawdziwe miejskie życie. Znajdziemy tutaj parę staruszków na spacerze z psem czy mamę prowadzącą wózek dziecięcy. Możemy kupić zarówno duże zestawy jak cały dom, jak i pojedyncze figurki. Świetnym pomysłem jest wspólne kolekcjonowanie danego zestawu, dzięki czemu bliscy będą mieć zawsze trafione prezenty, a dziecko z wyczekiwaniem będzie czekało na kolejny element do zbudowania swojego wymarzonego miasta.

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Alilo Baby Bunny, najnowszy członek króliczej rodzinki
Playmobil – za co kochają go dzieci?