Please enter an Access Token

Łuk z zabawkami do wózka – gdy zabawa i rozwój idą w parze

Posted on

Producenci zabawek dziecięcych zarzucają rodziców licznymi propozycjami swoich produktów. Trudno rozeznać się we wszystkich nowościach, więc podpowiadamy, co warto mieć, by wspomóc prawidłowy rozwój swoich pociech i zapewnić im przy tym dobrą zabawę.

Postaw na jakość

Wybierając zabawki dla najmłodszych, konieczne jest zwrócenie uwagi na ich jakość i odpowiednie atesty. Warto kierować się przy tym historią danej marki, opiniami konsumentów i specjalistów. Tiny Love jest gwarantem dbałości o bezpieczeństwo i komfort dzieci, a także różnorodności swoich produktów. 

W ofercie firmy znajdują się leżaczki, maty edukacyjne, karuzele, łuki i inne zabawki. Wszystkie tworzone są z wysokiej jakości materiałów i według najnowszych standardów, zgodnie z obowiązującymi normami, o czym świadczą liczne wyróżnienia konsumenckie – w tym nagrody międzynarodowe.

Zadbaj o rozwój swojego dziecka

Produkty Tiny Love zapewniają prawidłowy rozwój dziecka, angażując w zabawę wiele zmysłów. Różnorodność materiałów, faktur  i kształtów to uczta dla oka i delikatnych rączek dziecka. Do tego łagodna i atrakcyjna dla młodego słuchacza muzyka zadba nie tylko o jego nastrój, ale także o percepcję słuchową.

Oddziaływanie na zmysły odbywa się tu etapami, gdyż produkty Tiny Love dostosowane są zarówno do wieku użytkownika, jak i jego rozwoju: ruchowego oraz emocjonalnego. 

Zapewne każdy rodzic wie, jak ważny jest pierwszy rok w rozwoju dziecka z uwagi na jego intensywność, dlatego warto stymulować swoje pociechy za pomocą odpowiednich zabawek. Zbyt duża ilość bodźców może być dla najmłodszych szkodliwa, więc ważne jest stosowanie produktów odpowiednich do wieku.

Zaspokajaj chęć poznawania świata

Jedną z zasługujących na uwagę zabawek jest łuk do wózka Tiny Love Leśna Kraina. Jego atrakcyjność wynika z różnorodności kształtów i kolorów, a także dbałości o wszechstronny rozwój maluszka.

Małe rączki mogą z łatwością uchwycić zwisającą grzechoczącą piłeczkę, poruszyć wiatrakiem czy trącić lusterko, w którym dzieci lubią się przeglądać. Dodatkową atrakcją są efekty muzyczne aktywowane przy zabawie. Grający 4 melodie ptaszek wprawi w dobry nastrój niejedno dziecko.

Najmłodsi są najbardziej ciekawi świata, z chęcią obserwują, co się wokół nich dzieje, a kolorowe i ruchome gadżety na łuku przykują ich wzrok i staną się ciekawymi elementami do obserwowania. Łuk łatwo nachyla się w kierunku dziecka, przez co zwisające zabawki znajdują się w zasięgu małych rączek. 

Pinit
Bądź przewodnikiem – uczestnicz w zabawie

Dla każdego maluszka ważna jest bliskość rodziców. Dzieci reagują na głos, dotyk i obecność najbliższych mu osób. Sam ich widok niejednokrotnie wywołuje uśmiech na malutkiej buzi, więc warto to wykorzystać.

Zwisające elementy na łuku Tiny Love mogą być pretekstem do wspólnej zabawy, do stworzonych specjalnie dla dziecka opowieści, zaśpiewanych piosenek czy wierszyków. Bawiąc się z dzieckiem, mówiąc do niego – tworzymy nierozerwalną więź i zapewniamy najmłodszym poczucie bezpieczeństwa. To sprzyja harmonijnemu rozwojowi naszej pociechy w płaszczyźnie emocjonalnej. 

Łuk z zabawkami do wózka Tiny Love Leśna Kraina może być wykorzystany do sensorycznego stymulowanie dziecka od pierwszego miesiąca życia, a kolejne elementy wykorzystywane również w zabawie ze starszą pociechą, która zaczyna pojmować zależności przyczynowo – skutkowe. 

Pamiętaj o funkcjonalności

Poza efektami wizualnymi i dźwiękowymi, łuk spełnia też rolę praktyczną za sprawą zawieszonego gryzaka. Dzieci poznają świat m.in. poprzez dotyk i smak, a najlepszym sposobem na to jest właśnie gryzak. Dodatkowo będzie ukojeniem przy ząbkowaniu.

Łatwość montażu gadżetu do wózka jest równie ważna, dlatego łuk Tiny Love Leśna Kraina jest jednym z najlepszych rozwiązań. Montuje się go za pomocą uniwersalnych klipsów, dzięki czemu można go dopasować do różnych szerokości wózka – bez obaw, że nie będzie pasował.

Można go stosować do tradycyjnych gondoli, ale także wózków spacerowych. Równie dobrze nada się do fotelika samochodowego i urozmaici podróż niejednego dziecka.

Rodzicu – zadbaj także o siebie

Wielu rodziców wie, jak czasami trudno znaleźć czas dla siebie w trakcie opieki nad maluszkiem. Bywa, że wypoczynek czy ciepła kawa lub herbata to luksusy, na które niejeden rodzic nie jest w stanie sobie pozwolić.

Korzystając z łuku Tiny Love, można zapewnić zabawę dziecku, a sobie chwilę przerwy na upragniony relaks. Szczęśliwy rodzic, to szczęśliwe dziecko – warto o tym pamiętać.

Źródło: https://www.tinylove.com/pl_pl/
Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Najlepszy fotelik obrotowy RWF
Łuk z zabawkami do wózka – gdy zabawa i rozwój idą w parze