Please enter an Access Token

Dobrej klasy wózek sportowy do biegania

Dbając o własne zdrowie, często praktykujemy aktywność fizyczną jaką jest bieganie. Gdy jesteśmy już rodzicami bardzo ciężko pogodzić pracę, opiekę nad dzieckiem, dbanie o dom i w dodatku utrzymanie swojego ciała i organizmu w ponad przeciętnej formie. 

Jest na to wszystko rozwiązanie dzięki któremu możemy połączyć przyjemność z pożytecznym. Firma Marko posiada w swojej ofercie wózek sportowy do biegania wyczynowego TFK Sport. Aktywne mamy mogą uprawiać sport jednocześnie spędzając czas z swoim dzieckiem, które również może czerpać korzyści z przebywania na świeżym powietrzu.

INNOWACYJNY MODEL WÓZKA

Wózek sportowy do biegania jest stworzony dla osób uprawiających sport w różnych kategoriach. Znajdzie zastosowanie dla profesjonalnych biegaczy, rolkarzy, biegaczy amatorów, a także triathlonistów. Jego konstrukcja pozwala na wszelakie zastosowania. Wózek posiada m.in ogromne siedzisko, 16 calowe koła, hamulec ręczny, oraz dopuszczalne obciążenie do 34 kg. 

Wszystkie wyżej wymienione zalety, są potwierdzone, poprzez posiadany przez wózek ATEST TUV dla wózków biegowych. Warto również wspomnieć że wózek do biegania TFK Sport, będzie komfortowy w użytkowaniu przez wyższych rodziców, gdyż posiada dużą regulację rączki.

BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA

Użytkując wózek sportowy do biegania musimy również pamiętać o bardzo ważnym aspekcie jakim jest bezpieczeństwo Nasze, a przede wszystkim naszego dziecka. Model wózka do biegania TFK sport w tym wypadku znów wychodzi na przeciw, gdyż posiada 5-cio punktowe szelki bezpieczeństwa dla Twojego dziecka, dla wsparcia głowy znajduje się w nim miękka poduszka, a bardzo duża budka z ochroną UV 80+ nie pozwoli narazić dziecka na nadmierne szkodliwe nasłonecznienie. 

Dzięki rozbudowanej technologii bezpieczeństwa możemy biegać po prostym oraz ciężkim terenie bez jakichkolwiek obaw. 

Pinit
WÓZEK DO BIEGANIA W TERENIE ? 

Jak udało się wspomnieć wyżej wózek do biegania TFK Sport jest idealny do biegania po prostych i płaskich powierzchniach, ale czy znajdzie swoje zastosowanie w trudniejszych warunkach i bardziej wyboistym terenie ? Oczywiście, że tak ! 

Wózek jest wyposażony w wysokiej jakości koła 16-calowe, pompowane marki Schwalbe, oraz amortyzację tylnej osi, dzięki czemu nasz trening w trudniejszym terenie będzie dla dziecka bardzo komfortowy. Wygodne i szerokie siedzisko dodatkowo zadba o komfort naszego pasażera. 

PROSTA OBSŁUGA WÓZKA

Jedna, z podstawowych zalet dla wózka sportowego do biegania to przede wszystkim jego mobilność, i łatwość składania i rozkładania. Gdy nadejdzie potrzeba i chęć pobiegania dalej od Naszego miejsca zamieszkania możemy z łatwością wózek złożyć i pomieścić w bagażniku naszego samochodu. Z taką samą łatwością go przygotujemy do biegu, gdy dotrzemy już na miejsce startu. 

W wózku TFK Sport jest zainstalowany opatentowany system składania, dzięki któremu rozłożenie i złożenie wózka zajmuje kilka sekund. Wodoodporny materiał siedziska i budki, oraz dołączona do zestawu osłona na niepogodę, są dodatkowym gwarantem na to żeby nie wahać się przed dalszą podróżą!

A MOŻE I TY … 

Jeżeli lubisz sport i jesteś aktywny/a fizycznie, masz dziecko które z przyjemnością chcesz zarazić pasją do sportu, to ten wózek jest dla Ciebie. Cechy wymienione wyżej to tylko główne zalety, a naprawdę można by ich szukać jeszcze po wielokroć chociażby modna kolorystyka lub tarcza hamulcowa „M-brake” na obu tylnych kołach. Dla rodziców którzy, jeżdżą na deskorolce, znajdzie się również dostawka deskorolka ”mamaboard”.

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Dobry ociekacz do butelek
Dobrej klasy wózek sportowy do biegania