Please enter an Access Token

Najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa – pomysł na prezent dla dziecka + konkurs

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najbardziej wyczekiwanych przez najmłodszych świąt – Dzień Dziecka.  Myślę, że warto już teraz rozejrzeć się za prezentami dla naszych pociech, aby nie okazało się, że kilka dni przed pierwszym czerwca, my nadal nie mamy pomysłu na upominek dla dziecka.

Ja dziś ułatwię Wam zadanie i nie tylko podpowiem, co warto podarować dzieciom w prezencie, ale też ułatwię Wam zdobycie upominków dla najmłodszych członków rodziny. Na samym dole naszego „prezentownika” znajdziecie konkurs, w którym będziecie mogli wygrać piękny prezent dla swojej pociechy.

Propozycje na prezent z okazji Dnia Dziecka

Szumisie® Szumiące Króliki Milusie. Od zawsze uwielbiamy Szumisie®, a od niedawna zachwycamy się nowością – Szumisiami® króliczkami, czyli milutkimi i przytulnymi misiami, które chętnie utulą do snu każdego maluszka. Milusie odtwarzają dźwięki podobne do tych, które dzieci przez wiele miesięcy słyszą w brzuszku mamy, dlatego po urodzeniu tak lubią spać przy szumie – uspokaja je i pomaga szybciej zasnąć. Szumisiowy króliczek  odtwarza aż 5 rodzajów szumu (biały, różowy, fal morskich, padającego deszczu, wód płodowych z bijącym serduszkiem) tak, by znaleźć ten, który najbardziej odpowiada maluszkowi. Dodatkowo może odtwarzać muzykę klasyczną i cudne kołysanki z „Ach śpij Kochanie” na czele. Nagrodą w naszym konkursie są dwa urocze Milusie!

Pinit

Przypuszczam, że markę Alilo już doskonale znacie, a to dlatego, że nie raz pokazywałam na blogu króliczki Smarty Bunny R1, Honey Bunny g6, Baby Bunny G9 S (zobacz TUTAJ) czy magiczną tablicę, która rośnie razem z dzieckiem. Nowością wśród zabawek marki Alilo są piękne, kolorowe, magnetyczne klocki, o których możecie przeczytać więcej w tym wpisie:

Klocki magnetyczne Alilo – kolorowe i rozwijające

W konkursie możecie wygrać dwa zestawy klocków Alilo. Jeśli nie uda Wam się wygrać klocków w naszym konkursie, albo chcielibyście mieć je wcześniej, to do 31 maja macie szansę kupić 40-elementowy zestaw z bardzo dużą zniżką! Mam dla Was specjalny kod, z którym kupicie klocki magnetyczne z 7% zniżką. Co ciekawsze, kod dodatkowo łączy się 40% zniżką, która aktualnie obowiązuje w sklepie, dzięki czemu z naszym kodem klocki 40 elementowe są tańsze o 47%! Kod już działa 🙂

Pinit

Drewniane klocki magnetyczne Kooglo to klocki, które łączą tradycję zabawy drewnianymi klockami z nowoczesnym podejściem, gdyż ich ścianki zostały uzupełnione magnesami. Dzięki temu można je łączyć ze sobą na wiele sposobów, budując przestrzenne konstrukcje, które nie rozpadną się tak łatwo podczas budowy. W zestawie znajduje się 50 sztuk klocków z drewna bukowego w kolorze naturalnym, ale też barwionych. Niewątpliwym atutem klocków jest to, że zostały wyprodukowane w Polsce! W naszym konkursie to zdobycia jest poniższy zestaw Kooglo.

Pinit

Organizer podróżnika i Torba podróżnika to akcesoria Tuloko, które od lat towarzyszą nam w każdej podróży. Pokazywałam je w telewizji śniadaniowej  i w tym poradniku (KLIK: Gadżety przydatne w podróży z dzieckiem). To pomysł na prezent zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Organizer podróżnika z uchwytem na tablet przydaje się do przechowywania książek, zabawek i drobiazgów oraz utrzymania porządku podczas podróży. Zapewnia też bezpieczny i wygodny sposób na oglądanie bajeczki czy filmu w czasie podróży samochodem. Do torby podróżnika można spakować wszystko to, co jest potrzebne na czas podróży – napoje, jedzenie, kocyk, książeczki, kredki, pluszaki, pieluchy, mokre chusteczki. Podczas każdego postoju możemy torbę zamknąć, wyjąć z auta i mieć przy sobie wszystko, co jest potrzebne. W naszym konkursie możecie wygrać organizer z uchwytem na tablet lub torbę podróżnika.

Pinit
A teraz obiecany konkurs. W poniższym regulaminie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje. Nagrody są naprawdę piękne, dlatego ogromnie Was zachęcam do wysyłania zgłoszeń!

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Katarzyna Hartung-Łebek, autorka bloga Dziecięce Inspiracje (www.dziecieceinspiracje.pl).

2. Konkurs rozpocznie się 20.05.2022 i potrwa do 27.05.2022. Ogłoszenie wyników znajdzie się w tym wpisie na blogu dnia 28.05.2022 r., a nagrody zostaną wysłane do zwycięzców na koszt organizatora do dnia 31 maja 2022 r.

3. Konkurs odbywa się na terenie Polski i skierowany jest do osób pełnoletnich.

4. Zadaniem uczestników jest udzielenie odpowiedzi na pytanie „Jakie jest moje najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa?”. Odpowiedź na pytanie można wysłać w dowolnej formie (może to być opis, zdjęcie, rysunek, piosenka, wiersz – co Wam podpowie wyobraźnia). Odpowiedź na zadanie konkursowe należy wysłać na adres email: dziecieceinspiracje@gmail.com do 27 maja 2022 do godz. 23.59.  W tytule wiadomości wpiszcie proszę „Konkurs – Dzień Dziecka”. Miło nam będzie, jeśli polubicie nasze profile na Facebooku oraz Instagramie. Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie konkursowe.

5. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń  3 – osobowa komisja konkursowa wybierze 7 zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni wspomnianymi wyżej nagrodami. Wybierając zwycięskie prace będziemy kierować się Waszą pomysłowością i kreatywnością. Nagrody dopasujemy do zwycięzców zwracając uwagę na płeć i wiek dziecka. Informujemy również o braku możliwości przeniesienia prawa do nagrody ze zwycięzcy konkursu na osobę trzecią.

6. Sponsorami nagród w konkursie są marki takie jak: Alilo, Szumisie, Tuloko, Kooglo.

7. Podanie przez uczestnika konkursu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Dane te będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach
związanych z organizacją i przeprowadzeniem konkursu, w tym wydaniem nagród, a także w celach związanych z promocyjnych konkursu.

Zwycięzca konkursu, w celu uzyskania nagrody powinien podać dane do wysyłki imię i nazwisko, adres do korespondencji, email) oraz numer telefonu dla kuriera.  Dane osobowe uczestników konkursu będą przechowywane przez Katarzynę Hartung-Łebek od dnia wysłania zgłoszenia na konkurs do 1 czerwca 2022 r. (czyli momentu przekazania nagród zwycięzcom). Po tym czasie zostaną one usunięte z bazy.

8. Przystąpienie do konkursu poprzez wykonanie czynności, o których mowa w § 5 niniejszego regulaminu, oznacza, że Uczestnik:
a) akceptuje warunki regulaminu i zobowiązuje się do ich przestrzegania,

b) wysyłając zgłoszenie do konkursu oświadcza, że jest jego autorem i wyłącznym właścicielem praw autorskich i majątkowych. Wszelkie roszczenia osób trzecich w wyżej wymienionym zakresie będą
kierowane przez organizatora bezpośrednio do uczestnika konkursu, który wraz ze zgłoszeniem, zwalnia organizatora z jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.

W przypadku, gdy jako odpowiedź konkursową uczestnik przesłał zdjęcie, na którym utrwalony jest wizerunek uczestnika lub osoby trzeciej, uczestnik zezwala na wykorzystanie przez organizatora swojego wizerunku, jak również oświadcza i zapewnia, że posiada zgodę osoby trzeciej na zgłoszenie zdjęcia do konkursu.

Uczestnik konkursu, przesyłając odpowiedź konkursową, która stanowi utwór w rozumieniu przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, udziela organizatorowi niewyłącznej, nieograniczonej terytorialnie ani czasowo, nieodpłatnej i nieprzenoszalnej licencji na korzystanie z odpowiedzi konkursowej w celu przeprowadzenia konkursu.

9. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ust. 1 ustawy o grach hazardowych z dnia 19.11.2009 r. (Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.) i nie podlega regulacjom zawartym w ww. ustawie i rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy. Informuję też, że portale: Facebook i Instagram nie są współorganizatorem konkursu i nie ponoszą odpowiedzialności za jego  organizację.

Ogłoszenie wyników

Kochani, dziękuję Wam za udział w konkursie, za zgłoszenia, za piękne zdjęcia, opowieści i niezwykle wzruszające historie. Nie ukrywam, że nie łatwo było nam wybrać zwycięskie wspomnienia i nie trzymając Was już w niepewności ogłaszamy zwycięzkie zgłoszenia. Osoby wymienione poniżej, proszę o kontakt mailowy z adresem do wysyłki nagrody i telefonem dla kuriera.

Katarzyna Zaręba

Joanna Moskalik

Andżelina Wrona

Karolina Klubińska

Paweł Rudzki

Mateusz Skoczylas

Maja Marek

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Produkty dla całej rodziny w atrakcyjnych cenach
Najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa – pomysł na prezent dla dziecka + konkurs