Please enter an Access Token

Klocki magnetyczne Alilo – kolorowe i rozwijające

Podejrzewam, że już wiecie jak bardzo lubimy urocze króliczki Alilo, dlatego nie powinno Was dziwić, że znów do nich wracamy. Pierwszy Alilo Honey Bunny zagościł w naszym domu, kiedy Julek miał dwa latka, a to oznacza, że z króliczą rodzinką przyjaźnimy się już osiem lat. Króliczki zamieszkały też u moich siostrzenic, u dzieci moich przyjaciół, ale też u wielu z Was i wiem, że każdy kto je posiada, staje się ich przyjacielem! Na końcu wpisu znajdziecie informację, jak taniej kupić produkty Alilo!

PinitAlilo Baby Bunny

Alilo kojarzy się przede wszystkim z króliczkami, które śpiewają, opowiadają bajeczki i są towarzyszami naszych pociech każdego dnia (zobacz TUTAJ), ale nie zapominajmy, że marka Alilo tworzy coś jeszcze. Kilka tygodni temu pokazywałam Wam magiczną tablicę, która rośnie razem z dzieckiem. Jest to rozwiązanie, które umożliwia długie godziny rysowania i ćwiczenia zdolności manualnych nie tylko najmłodszych. Kolorowa powierzchnia matrycy umożliwia tworzenie żywych obrazów za pomocą rysika dołączonego do zestawu, a zawartość ekranu można usunąć za pomocą jednego przycisku. Pomysłowe, prawda?

Magiczna tablica Alilo, która rośnie razem z dzieckiem

Tym razem pokażę Wam kolejny produkt Alilo – kolorowe klocki magnetyczne, które dzięki wbudowanemu do środka systemowi magnesowemu przyciągają się z każdej strony. To ma duże znaczenie w przypadku małych dzieci, które nie zawsze potrafią idelanie dopasować klocki do siebie i kiedy coś im się nie udaje, szybko się zniechęcają i denerwują. Innowacyjny patent dostępny tylko w klockach Alilo pozwala nam uniknąć takich sytuacji, a maluszkom zapewnia radosną i bezstresową zabawę, ponieważ tu zawsze się udaje połączyć elementy!

Pinitklocki magnetyczne Alilo
Pinit

Klocki magetyczne Alilo są kolorowe, mają różne kształty i nadruki, które pomagają rozwijać kreatywność oraz wyobraźnię dzieci, są ciekawe i bardzo ładne! Maluszki mogą się nimi bawić na dowolne sposoby, a ogranicza je tylko wyobraźnia! Zobaczcie tylko naszą Oliwkę, jak w skupieniu i z uśmiechem na buźce bawi się najnowszym pomysłem Alilo. Muszę Wam powiedzieć, że Oliwcia jest jedną z największych fanek króliczkowej rodzinki, a jej Alilo Honey Bunny G6 można usłyszeć w domu każdego dnia! Żebyście widzieli, jak Oli przy nim tańczy…. jest niesamowita! Nie dziwi nas więc, że i klocki magnetyczne zyskały jej sympatię.

Pinitklocki magnetyczne alilo
Pinitklocki magnetyczne alilo

Klocki magntyczne Alilo są dostępne w różnych opakowaniach. Są zestawy składające sie z 30 elementów (zobacz TUTAJ), a także większe, w których jest 40 klocków (zobacz TUTAJ). W zestawach znajdziecie klocki w różnych kolorach i kształtach – są sześciany, płytki, walec, elementy z ruchomymi kołami i z zaokrąglonymi kształtami, co pozwala maluszkom tworzyć zarówno płaskie, jak i przestrzenne figury. Tworzenie magnetycznych konstrukcji jest bardzo proste nawet dla młodszych dzieci i z każdą nową budowlą, zachęca je do tworzenia kolejnych.

Pinitklocki magnetyczne alilo
Pinitklocki magnetyczne alilo

Wybierając klocki magnetczne Alilo, macie dwie możliwości tematyczne – klocki z cyferkami lub klocki przedstawiające emocje. Zestaw z cyferkami pomaga rozwijać wczesną edukację matematyczną dzieci, pomaga w nauce liczenia i rozpoznawania cyferek, natomiast zestaw z nadrukowanymi emocjami może być punktem wyjścia do rozmowy o uczuciach, pomoże zrozumieć maluszkom czym jest radość, smutek, złość czy znudzenie.

Pinit
Przykładowe konstrukcje stworzone z klocków z nadrukowanymi cyferkami
Pinitklocki magnetyczne alilo
Przykładowe konstrukcje stworzone z klocków z nadrukowanymi emocjami

Klocki magnetyczne są kolejnym doskonałym produktem marki Alilo, który zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dla maluszków klocki są kolorową, ciekawą i radosną możliwością spędzenia czasu, a dla rodziców bezpieczną, wytrzymałą i rozwijającą zabawką. To doskonały pomysł na prezent urodzinowy, świąteczny czy zbliżajacy się wielkimi krokami Dzień Dziecka!

Jak taniej kupić klocki i króliczki Alilo?

Mam dla Was specjalny kod, z którym kupicie klocki magnetyczne z 7% zniżką. Co ciekawsze, kod dodatkowo łączy się 40% zniżką, która aktualnie obowiązuje w sklepie, dzięki czemu z naszym kodem klocki 40 elementowe są tańsze o 47%! Kod działa do 31.05. od zaraz!

Kod rabatowy: INSPIRACJE7

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Góry Świętokrzyskie – 5 propozycji na wędrówkę z dzieckiem
Klocki magnetyczne Alilo – kolorowe i rozwijające