Please enter an Access Token

Sekretny namiot dla dzieci Rickokids

Każdy z nas, rodziców pragnie dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Dotyczy to nie tylko zdrowia, odżywiania czy edukacji maluszka, ale również zabawek, które pełnią ważną rolę w rozwoju dziecka. Książeczki, gry i zabawki mają istotny wpływ na rozwój zdolności motorycznych malucha, ale też pomagają mu zdobywać umiejętności społeczne i rozwijać wyobraźnię. Mając na uwadze to, że branża zabawkarska jest ogromna i coraz trudniej kupić dziecku jeden idealny prezent, pokażę Wam „zabawkę”, która zostanie z dzieckiem dłużej, umożliwi mu zaangażowanie na kilku płaszczyznach, a przede wszystkich zapewni wspaniałą zabawę. Nasza Oliwka tylko to potwierdza! Zobaczcie jej uroczy namiot Ricokids z lamką LED.

Zgodzicie się ze mną, że namioty dla dzieci to jedne z najfajniejszych zabawek, które inspirują maluchy do korzystania z wyobraźni i zachwycania się tworzonymi przez siebie historiami?! Wszyscy wiemy, że dzieci uwielbiają domki, namioty, tipi i najróżniejsze skrytki, w których mogą się chować, dlatego taki domek z pewnością będzie doskonałym prezentem na Dzień Dziecka, urodzinki, mikołajki czy pod choinkę. Oprócz tego, że Twoje dziecko pokocha swój nowy namiot, to istnieje jeszcze kilka korzyści i zastosowań takiej „zabawki”.

Pinit

Kącik do czytania książeczek

Stawiając namiot w pokoju maluszka, możecie stworzyć mu uroczy kącik do oglądania, a później również czytania książeczek. To doskonała zachęta na wspólne czytanie opowieści,  bajek i bajeczek. Możecie czytać książeczki w dzień, ale też wieczorem, kiedy za oknem jest już ciemno. Namiot Ricokids (zobacz TUTAJ), który znajduje się w pokoju Oliwki posiada lampkę LED na baterie, która po włączeniu oświetla dziecięcy domek i pozwala na czytanie książeczek również po zmroku.

Pinit
Pinit
Pinit

A ku-ku!

Namiot może być świetną przestrzenią do niekończących się zabaw w chowanego, czy uwielbianego przez maluszki „A ku-ku!”. Kiedy maluch tylko wejdzie do środka, namiot stanie się jego sekretną kryjówką, w której może robić wszystko, co go inspiruje. Później takie domek może stać się miejscem, w którym nasza pociecha będzie bawić z przyjaciółmi i rodzeństwem lub po prostu naładuje baterie i będzie mieć trochę czasu dla siebie. Już sama myśl o „sekretnym” miejscu jest dla dziecka niezwykle ekscytująca!

Pinit

Odgrywanie ról

Zabawa w dziecięcym domku to ogromna frajda dla dziecka. Zachęca nasze pociechy do używania wyobraźni i angażowania się w udawaną zabawę. Dzieci uwielbiają wyobrażać sobie, że mają własny dom, sklep, salon fryzjerski czy gabinet weterynaryjny. Namiot nie musi im służyć tylko do zabawy w dziki zachód, ale może stać się miejscem, gdzie będą utulać do snu swoje lalki, parkować samochodziki, czesać koleżanki, pić herbatkę z mamą czy słuchać opowieści taty.

Pinit

Miejsce odoczynku

W takim domku maluszki nie tylko mogą się bawić i wygłupiać, ale jest to też idealne miejsce na odpoczynek. Wygodna i mięciutka mata nie tylko izoluje diecko od podłoża, ale też zapewnia komfort podczas leżenia, drzemki w ciągu dnia czy nawet nocnej przygody w indiańskim wigwamie!

Pinit

Namiot Ricokids różni się od popularnych w sklepach namiotów tipi przede wszystkim stelażem. W klasycznych wigwamach stelaż jest w środku namiotu, przez co tipi łatwiej się przewraca. Tu mamy stabilną konstrukcję, która zapewnia bezpieczną zabawę nawet najbardziej ruchliwemu maluchowi! W zestawie z domkiem jest też mata, która nie stanowi integralnej cześci namiotu, dzięki czemu można jej używac również osobno. Całość uzupełniają mięciutkie bawełniane poduszki i wspomniana wcześniej lampka LED.

Pinit
Pinit
Pinit

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad prezentem dla swojego dziecka, namiot Ricokids będzie idealnym pomysłem. Jestem przekonana, że zachwyci nie tylko maluchy, ale również dorosłych domowników!

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Wycieczka na Dolny Śląsk, czyli 10 miejsc w 4 dni!
Sekretny namiot dla dzieci Rickokids