Please enter an Access Token

Ramka Spotify ze zdjęciem i piosenką – dlaczego to idealny i wzruszający prezent walentynkowy?

Posted on

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Zwłaszcza ci, którzy mogą pochwalić się dłuższym stażem, miewają problemy z wyborem odpowiedniego prezentu. Wydaje Ci się, że nie wpadniesz na oryginalny pomysł? Wypróbuj ramkę Spotify!

Ramka Spotify – wyraź uczucia w niebanalny sposób!

Czy istnieje lepszy sposób na wyrażenie uczuć niż poprzez muzykę? To pytanie retoryczne. Każdy z nas zna przynajmniej kilka utworów, które chciałby zadedykować ukochanej osobie, ale samo ich odtworzenie to po prostu za mało.

Poza tym: nawet najpiękniejsze chwile, takie jak te spędzone na wspólnym słuchaniu ulubionej muzyki, przemijają. Jeżeli chcesz, aby wybrany utwór był przy ukochanej osobie przez cały czas, wzbudzał miłe wspomnienia, a jednocześnie stanowił niebanalny element wystroju jej sypialni czy innego wnętrza, postaw na ramkę z muzyką. To idealny pomysł na prezent, zwłaszcza z tak szczególnej okazji jak Walentynki.

Jak wygląda ramka ze zdjęciem i piosenką?

Oczywiście wiele zależy od firmy, która przygotuje dla Ciebie tę unikalną ozdobę. Pod tym linkiem znajdziesz opis ramek Spotify tworzonych przez Plexido: https://plexido.pl/ozdobne-ramki-led/ramka-led-spotify

Ramka składa się z podstawki i tabliczki wykonanej ze szkła organicznego. Dzięki temu jest nie tylko estetyczna, ale również trwała i bezpieczna dla użytkowników. Na jej powierzchni metodą UV uwiecznia się odtwarzacz znany doskonale wszystkim użytkownikom platformy Spotify.

Nazwa ulubionego zespołu, tytuł ukochanej piosenki oraz czas zatrzymany w wyjątkowym momencie uzupełnia dowolne zdjęcie. Możesz więc umieścić tam np. Waszą wspólną fotografię, która będzie wzbudzać najmilsze wspomnienia. Na ramce znajduje się również specjalny kod pozwalający na błyskawiczne odtworzenie utworu w Spotify. Całości dopełnia wielobarwne podświetlenie dające efekt hologramu 3D.

Kiedy warto pomyśleć o ramce Spotify?

Personalizowana ramka Spotify to przede wszystkim świetny pomysł na prezent. Wydaje się wprost stworzona z myślą o Walentynkach, rocznicy ślubu, rozpoczęcia związku czy urodzin: w przeciwieństwie do nawet najpiękniejszego bukietu kwiatów będzie cieszyć oczy ukochanej osoby przez długie lata.

Dzięki nowoczesnej formie i najwyższej jakości wykonania znakomicie odnajdzie się w każdej przestrzeni, więc będzie idealną dekoracją zarówno w sypialni, jak i salonie czy gabinecie. Okazja nie liczy się przy tym tak bardzo, jak osoba, której chcesz sprawić przyjemność. Możesz postawić na ramkę ze zdjęciem i piosenką również z okazji świąt czy innych uroczystości.

Jaką piosenkę wybrać?

Przygotowanie ramki Spotify jest z perspektywy zamawiającej osoby bardzo proste. Wystarczy, że prześlesz zdjęcie oraz wskażesz, jaki utwór chcesz umieścić na powierzchni tabliczki. Z drugiej strony wybór piosenki jest niezwykle ważny. Pokazuje, jak dobrze znasz osobę, której chcesz sprawić przyjemność.

Postaw na utwór, który wzbudza najlepsze wspomnienia. Może piosenka, do której tańczyliście swój pierwszy taniec? A może macie „swój utwór”, który towarzyszył Wam w ważnych chwilach? Z pewnością uda Ci się znaleźć taką melodię. Dzięki ramce Spotify jej odtworzenie będzie jeszcze prostsze: w dowolnej chwili może wybrzmieć w Waszych głośnikach i być z Wami przez długie lata.

Zwróć również uwagę, że możesz „zatrzymać” nagranie w dowolnym momencie. To dobry sposób, aby przekazać ukochanej osobie dodatkową wiadomość, na przykład w dyskretny sposób wyznając jej miłość.

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Pamukkale z Bodrum – turecki cud natury!
Ramka Spotify ze zdjęciem i piosenką – dlaczego to idealny i wzruszający prezent walentynkowy?