Please enter an Access Token

ZOO Leśne Zacisze – idealne miejsce na rodzinną wycieczkę

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać świetne miejsce na rodzinną wycieczkę, które na pewno przypadnie do gustu zarówno Wam, jak i Waszym dzieciom. Mowa o ZOO Leśne Zacisze, gdzie czeka na Was mnóstwo atrakcji. To idealne miejsce na spędzenie czasu z dala od miejskiego zgiełku.

W miniony weekend odwiedziła to miejsce moja najmłodsza siostrzenica, Oliwka z rodzicami. I była zachwycona, choć ma dopiero 2 lata. A to znaczy, że warto tu przyjechać już nawet z tak małymi dziećmi.

Leśne Zacisze znajduje się w Lisowie, w województwie świętokrzyskim. To malownicze miejsce, położone w sercu gęstego lasu. Tutaj Wasze dzieci będą miały okazję cieszyć się świeżym powietrzem, naturą i spędzić czas na aktywnościach na świeżym powietrzu. Park oferuje przeróżne atrakcje, które zachwycą nawet najmłodszych.

Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit

ZWIERZĘTA W LEŚNE ZACISZE

Największą z nich są oczywiście zwierzęta, które dzieci przecież uwielbiają. Są zwierzęta leśne, gospodarskie, ale także zebry, wielbłądy, małpki, żółw, a nawet lew!

Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit

MINI ZOO

W mini zoo możecie karmić kózki, koniki czy owieczki, specjalnie przeznaczoną do tego karmą. Oliwka była zachwycona!

Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit

Wzdłuż alejek znajdują się liczne ławeczki, huśtawki oraz hamaki, na których możecie odpocząć.

Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit

Na końcu znajduje się wielki plac zabaw, który z pewnością ucieszy najmłodszych gości. Huśtawki, małe domki, gniazdo do wspinania, drewniane ścieżki, szachy w dużej wersji, a nawet kulkolandia – wszystko, czego potrzeba, aby Wasze dzieci mogły się wybiegać i wybawić na świeżym powietrzu. Dostępne jest też grillowisko. Możecie także przynieść swój kocyk i zrobić sobie piknik, podziwiając przyrodę i ciesząc się spokojem.

Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit

Jedynym minusem parku są liczne, dość wysokie krzewy znajdujące się przy płotach, co utrudnia podziwianie niektórych zwierzątek. Trzeba też mieć na uwadze, że w weekend jest tam sporo osób, choć nie jest to aż tak odczuwalne, jak w przypadku kilku innych parków, które mieliśmy okazję odwiedzić.

ZOO Leśne Zacisze to prawdziwy raj dla rodzin. Piękno przyrody, różnorodność atrakcji i możliwość spędzenia czasu na zewnątrz sprawią, że Wasze dzieci będą zachwycone. Myślę, że Wy również! Zachęcam Was także do odkrywania innych pięknych miejsc w województwie świętokrzyskim, bo jest ich naprawdę dużo 🙂 Szczególnie polecam Jura Park w Bałtowie, Sabat Krajno i Świat Ojca Mateusza w Sandomierzu.

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
KONKURS „Pocztówka z podróży po Polsce”
ZOO Leśne Zacisze – idealne miejsce na rodzinną wycieczkę