Please enter an Access Token

Jaki fotelik samochodowy wybrać?

Dbanie o komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo malucha podczas wakacyjnej wycieczki samochodem czy codziennego przemieszczania się z dzieckiem tym środkiem lokomocji to obowiązek każdego odpowiedzialnego rodzica. Przepisy prawne regulują konieczność zamontowania fotelika w samochodzie, jeżeli dziecko nie osiągnęło jeszcze 135 cm wzrostu. Wielu rodziców zastanawia się jednak, jaki fotelik samochodowy wybrać? Fotelik służy ochronie malucha przed skutkami wypadku, a nawet pozornie niegroźna stłuczka może okazać się dla naszego małego pasażera wyjątkowo niebezpieczna. To, jaki fotelik powinniśmy wybrać w zależności od wzrostu dziecka oraz kategorii wagowej, wskazuje europejska norma i-Size (R129). W sklepie internetowym Bobo Wózki znajdą Państwo szeroką ofertę sprawdzonych, wytrzymałych i bezpiecznych fotelików dla dzieci wiodących producentów – Britax, Cybex i Maxi Cosi. W każdym salonie stacjonarnym na rodziców czekają wyszkoleni i doświadczeni specjaliści, którzy z przyjemnością pomogą w dopasowaniu odpowiedniego modelu.

·         Foteliki samochodowe – zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka w czasie podróży

·         Foteliki samochodowe Cybex – postaw na sprawdzoną markę

·         Foteliki dla dzieci Maxi Cosi i Britax Baby – w trosce o komfort i bezpieczeństwo malucha

·         Sklep internetowy Bobo Wózki – ogromny wybór i szybka dostawa 

Foteliki samochodowe – zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka w czasie podróży

Uaktualnione w ostatnim roku przepisy prawne dotyczące przewożenia dzieci samochodem wskazują wyraźnie, że dopóki nasza pociecha nie osiągnie 135 cm wzrostu posiadanie odpowiednio dobranego fotelika samochodowego pozostaje obowiązkiem opiekunów. Dobrze dobrane dobrane foteliki samochodowe w przypadku wypadku czy stłuczki chronią dziecko przed jej konsekwencjami, utratą zdrowia, groźnymi urazami, kalectwem czy śmiercią. Fotelik powinien być ponadto dopasowany do wzrostu i kategorii wagowej, w której mieści się nasz maluch, a co pozostaje uregulowane przez europejską normę i-Size (R129).

Foteliki samochodowe Cybex – postaw na sprawdzoną markę

Cybex to marka od lat zjednująca sobie serca rodziców jako producent wysokiej klasy wózków, nosidełek czy fotelików samochodowych dla dzieci. Nowy model CYBEX SIRONA Gi i-Size fotelik obrotowy jest przeznaczony dla dzieci przed osiągnięciem 105 cm wzrostu, do wagi 20 kg. Montaż jest bardzo łatwy, a sam fotelik może być ustawiony zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy, przez co w tym przypadku nie ma konieczności wymiany fotelika na nowy, gdy maluszek skończy 15 miesięcy. CYBEX Cloud Z2 PLUS fotelik samochodowy 0-13 kg + baza Z2 został stworzony przy pomocy wyjątkowo wytrzymałych materiałów, a jego obrotowy stelaż z pewnością ułatwi rodzicom wyciąganie maluszka z siedziska po skończonej podróży.

Foteliki dla dzieci Maxi Cosi i Britax Baby – w trosce o komfort i bezpieczeństwo malucha

Jednym z najlepszych fotelików dla maluszków już od pierwszych dni ich życia pozostaje model BRITAX BABY-SAFE 5Z2 fotelik 0-13kg + baza. W tej samej kategorii wiekowej do 15 miesiąca używany może być również funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu również dla rodziców model MAXI COSI PEBBLE 360 fotelik 0-13kg. Rodzice mogą zakupić osobno siedzisko tego fotelika (MAXI COSI PEARL 360 siedzisko fotelika obrotowego). Wersja MAXI COSI PEBBLE 360 PRO fotelik samochodowy została również wyposażona w rozkładane oparcie do pozycji leżącej zarówno w samochodzie, jak i na ramie wózka. Model ten można zamówić również w zestawie z bazą, która umożliwia wygodny montaż (MAXI COSI PEBBLE 360 PRO fotelik samochodowy + baza FamilyFix 360 Pro).

Sklep internetowy Bobo Wózki – ogromny wybór i szybka dostawa 

W sklepie internetowym BoboWózki na rodziców, którzy pragną zapewnić swoim maluchom bezpieczeństwo i komfort w czasie podróży samochodem, czeka ogromny wybór wytrzymałych i funkcjonalnych fotelików najlepszych producentów. Sklep zapewnia także profesjonalną pomoc doradców przy doborze fotelika, jak również szybką dostawę. 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Kaszuby rodzinnie, czyli co warto zobaczyć i gdzie się zatrzymać
Jaki fotelik samochodowy wybrać?