Please enter an Access Token

Baby Hug Air 4w1. Gadżet, który zapragniecie mieć!

 

Gdybym siedem lat temu miała gadżet, który tutaj Wam pokażę, byłabym ogromną szczęściarą! Kiedy Julek przyszedł na świat, mieszkaliśmy w przytulnym, ale bardzo niewielkim mieszaniu. Brakowało nam miejsca na wszystko, a po urodzeniu synka trzeba było jeszcze zmieścić łóżeczko, zaraz potem leżaczek i krzesełko do karmienia. Poradziliśmy sobie z tym, ale uwierzcie mi, nie było łatwo! Gdybym miała Baby Hug Air 4w1 byłoby nam znacznie łatwiej!

Nam nie udało się z niego skorzystać, ale szczęście to będzie miała moja siostra, która za kilka miesięcy powita swoją córeczkę. W pokoju małej księżniczki już czeka Baby Hug Air, które w dużym stopniu ułatwi życie młodym rodzicom!

Pinit

Baby Hug Air 4w1 to absolutnie wyjątkowy gadżet, który rośnie razem  dzieckiem i łączy w sobie funkcję łóżeczka, gondoli dla noworodka, łóżeczka lub leżaczka dla większego maluszka, krzesełka do karmienia i fotelika.

Pinit

Łóżeczko jest regulowane i za każdym razem z łatwością można je dostosować zarówno do potrzeb dziecka, jak i rodzica. Za pomocą uchwytu umieszczonego w dolnej części stelaża płynnie reguluje się Baby Hug Air 4w1 do dowolnej wysokości (nie ma regulacji punktowej), natomiast uchwyt znajdujący się w wezgłowiu łóżeczka reguluje stopień jego nachylenia. Możliwość regulacji siedziska jest niezwykle istotna w przypadku dzieci, które zmagają się z refluksem żołądkowym czy nadmiernym ulewaniem. Dzięki funkcjom regulacji wysokości i stopnia nachylenia Baby Hug Air, będą mogły z niego korzystać dzieci od urodzenia do 3 roku życia!

Pinit

Bezpieczeństwo dziecka w łóżeczku, krzesełku i foteliku zapewniają wygodne, regulowane pasy bezpieczeństwa.

Pinit
Pinit

Dodatkiem, który w Baby Hug Air pokochają maluszki z pewnością jest pałąk z wiszącymi, miękkimi zabawkami. Dzieci mogą patrzeć na zabawki, kołysać je i chwytać. Ponadto zabawki zostały stworzone w delikatnych i stonowanych odcieniach, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każde wnętrze!

Pałąk posiada wbudowany panel sterowania, którym można włączyć delikatne światełko, uruchomić radosne piosenki zachęcające do zabawy i aktywności, jak również spokojne, relaksacyjne melodie, które pomogą zasnąć nie tylko dziecku!

Pałąk można całkowicie zdjąć z łóżeczka lub tylko odchylić na bok, jeśli np. potrzebujemy na chwilę wyjąć maluszka z łóżeczka czy przewinąć go w środku.

Pinit
Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Efektywna nauka języka angielskiego. Poznaj 5 sprawdzonych sposobów!
Baby Hug Air 4w1. Gadżet, który zapragniecie mieć!