Baby Hug Air 4w1. Gadżet, który zapragniecie mieć!

 

Gdybym siedem lat temu miała gadżet, który tutaj Wam pokażę, byłabym ogromną szczęściarą! Kiedy Julek przyszedł na świat, mieszkaliśmy w przytulnym, ale bardzo niewielkim mieszaniu. Brakowało nam miejsca na wszystko, a po urodzeniu synka trzeba było jeszcze zmieścić łóżeczko, zaraz potem leżaczek i krzesełko do karmienia. Poradziliśmy sobie z tym, ale uwierzcie mi, nie było łatwo! Gdybym miała Baby Hug Air 4w1 byłoby nam znacznie łatwiej!

Nam nie udało się z niego skorzystać, ale szczęście to będzie miała moja siostra, która za kilka miesięcy powita swoją córeczkę. W pokoju małej księżniczki już czeka Baby Hug Air, które w dużym stopniu ułatwi życie młodym rodzicom!

Pinit

Baby Hug Air 4w1 to absolutnie wyjątkowy gadżet, który rośnie razem  dzieckiem i łączy w sobie funkcję łóżeczka, gondoli dla noworodka, łóżeczka lub leżaczka dla większego maluszka, krzesełka do karmienia i fotelika.

Pinit

Łóżeczko jest regulowane i za każdym razem z łatwością można je dostosować zarówno do potrzeb dziecka, jak i rodzica. Za pomocą uchwytu umieszczonego w dolnej części stelaża płynnie reguluje się Baby Hug Air 4w1 do dowolnej wysokości (nie ma regulacji punktowej), natomiast uchwyt znajdujący się w wezgłowiu łóżeczka reguluje stopień jego nachylenia. Możliwość regulacji siedziska jest niezwykle istotna w przypadku dzieci, które zmagają się z refluksem żołądkowym czy nadmiernym ulewaniem. Dzięki funkcjom regulacji wysokości i stopnia nachylenia Baby Hug Air, będą mogły z niego korzystać dzieci od urodzenia do 3 roku życia!

Pinit

Bezpieczeństwo dziecka w łóżeczku, krzesełku i foteliku zapewniają wygodne, regulowane pasy bezpieczeństwa.

Pinit
Pinit

Dodatkiem, który w Baby Hug Air pokochają maluszki z pewnością jest pałąk z wiszącymi, miękkimi zabawkami. Dzieci mogą patrzeć na zabawki, kołysać je i chwytać. Ponadto zabawki zostały stworzone w delikatnych i stonowanych odcieniach, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każde wnętrze!

Pałąk posiada wbudowany panel sterowania, którym można włączyć delikatne światełko, uruchomić radosne piosenki zachęcające do zabawy i aktywności, jak również spokojne, relaksacyjne melodie, które pomogą zasnąć nie tylko dziecku!

Pałąk można całkowicie zdjąć z łóżeczka lub tylko odchylić na bok, jeśli np. potrzebujemy na chwilę wyjąć maluszka z łóżeczka czy przewinąć go w środku.

Pinit
Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Efektywna nauka języka angielskiego. Poznaj 5 sprawdzonych sposobów!
Baby Hug Air 4w1. Gadżet, który zapragniecie mieć!