Please enter an Access Token

Prezent dla niemowlaka – ponad 30 pomysłów!

 

Kolejny „prezentownik” na Dzień Dziecka gotowy! Tym razem przygotowałam dla Was zestawienie ponad 30 propozycji na prezent dla niemowlaka. Podobnie jak w poprzednich wpisach:

Prezent dla malucha (1-3 lata)

Prezent dla dziecka w wieku 3-6 lat

również tutaj znajdziecie inspiracje na prezent dla niemowlaka w kilku grupach cenowych: do 30 zł, do 50 zł, do 100 zł, do 150 zł, do 200 zł i powyżej 200 zł. Zapraszam!

Prezent dla niemowlaka do 30 zł

Pinitprezent dla niemowlaka

1.Piłeczka sensoryczna – piłeczki sensoryczne dostaniecie w różnych kolorach, wzorach, z różnorodnymi wypustkami i zróżnicowanymi fakturami. Piłeczki są miękkie, przyjemne w dotyku i bardzo ciekawe! Dziecko może je chwytać, upuszczać, ściskać, ugniatać, tuczyć – jest wiele możliwości rozwijającej zabawy! Piłeczki kupicie TUTAJ. 

2. Elastyczna układanka gąsienica to zabawka, która składa się z dziesięciu umieszczonych na gumce elementów i główki gąsienicy. Poszczególne elementy można łączyć, przekładać, tworzyć kolorowe i różnorodne kombinacje. Zabawkę znajdziecie TUTAJ.

3. Czerwona piłeczka z metkami  to propozycja dla najmłodszych dzieci. Biało-czarne, geometryczne wzory przykuwają uwagę niemowląt, zwiększają efektywność mózgu dziecka, wspierają rozwój malucha. Grzechotka znajdująca się wewnątrz piłeczki i kolorowe metki są dodatkową atrakcją. Piłeczkę znajdziecie TUTAJ.

4. Chwytak z gryzakiem to jedna z najczęściej kupowanych niemowlakom zabawek i wcale mnie to nie dziwi. Myślę, że każdy maluszek powinien mieć swój gryzak, który pomoże w nauce chwytania, zapewni ciekawą zabawę i pomoże przy obolałych dziąsłach podczas ząbkowania. Kolorowe gryzaki znajdziecie TUTAJ.

5. Mini grzechotka rybka przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Wielkością i kształtem jest perfekcyjnie dopasowana do małej rączki, a jej chwytanie nie sprawi dziecku trudności. Przy potrząsaniu wydaje przyjemny dźwięk. Ma haftowane oczy i buzię, jest zatem całkowicie bezpieczna w użytkowaniu, nawet przez niemowlę. Rybkę znajdziecie TUTAJ.

6.Silikonowy gryzak geometryczny– ten gryzak zaprojektowany z myślą o najmłodszych, kształtem przypomina owcę. Odznacza się wyraźnym zielonym kolorem, który przyciąga wzrok dzieci, zachęca do gryzienia i zabawy. Znajdziecie go TUTAJ.

Prezent dla niemowlaka do 50 zł

Pinitprezent dla niemowlaka

1.Grzechotka z gryzakiem i szeleszczącą folią rozwija umiejętności takie jak: chwytanie i potrząsanie, aktywizuje zmysł słuchu, wzroku i dotyku, a jako gryzak – przynosi ulgę w trudnym okresie ząbkowania. Zabawkę kupicie TUTAJ.

2. Drewniana zabawka w kształcie mamuta jest wygodna, lekka i łatwa do chwytania. Wewnątrz posiada dwa koraliki, które można, przesuwać i obrać w każdą stronę. Grzechotka wspomaga umiejętności manualne maluszka. Grzechotkę znajdziecie TUTAJ.

3. Zabawka przyssawka to zabawka, która przyssie się wszędzie: do wanny, do wózka, do szafy, do lodówki i biurka.
Duża grzechotka, mocno trzymająca się gładkiej powierzchni, będzie intrygować maluszka, który będzie ją ciągnął,
grzechotał, odrywał, przysysał – zabawa bez końca! Przyssawkę kupicie TUTAJ.

4. Świecąca zabawka do kąpieli. Może to być jednorożec lub dinozaur. Zabawka zapewnia bardzo dużo zabawy maluchom, szczególnie dlatego, że po włożeniu do wody, zaczyna świecić! Duży wybór zabawek do kąpieli jest TUTAJ.

5. Silikonowy gryzak chłodzący zapewni dziecku chłodne wsparcie w domu i w podróży. Gryzak utrzymuje niską temperaturę dzięki wkładowi ze stali nierdzewnej, który pokryty jest silikonem, idealnym do masowania dziąsełek. Gryzak jest kolorowy, miękki, bezpieczny i bardzo ładny. Gryzaki chłodzące znajdziecie TUTAJ.

6. Naturalny Gryzak wykonany jest w 100% z litego, miękkiego drewna klonowego. Jest bezpieczny, antyalergiczny, antybakteryjny i nietoksyczny. Gryzaki z drzewa klonowego dostępne są w kształcie rybki, żółwia, ośmiornicy, wieloryba i samego liścia klonowego. Do gryzaka dołączona jest piękna zawieszka zapinana na napy, którą można wykorzystać także do zaczepienia smoczka. Naturalne gryzaki znajdziecie TUTAJ.

Prezent dla niemowlaka do 100 zł

Pinitprezent dla niemowlaka

1.Zabawka camping to kocyk, który „zamknięty” jest spokojnym misiem przytulanką, a „otwarty” stanowi pejzaż pełen niespodzianek! Mini kocyk oferuje wiele rozwojowych aktywności: różnorodne faktury, szeleszczące strony, bezpieczne dla dziecka lusterko, piszczałkę oraz gryzak. I jest naprawdę cudny! Zabawkę znajdziecie TUTAJ.

2. Zabawka sensoryczna Wimzle to zabawka inna niż wszystkie! Składa się ona z kulki, przez którą przechodzą 4 przezroczyste rureczki ruszające się w przód i w tył. Są one zakończone obustronnie elementami składającymi się z kulki oraz silikonowego pierścienia. Te ostatnie różnią się kolorami, kształtami oraz fakturami. Zabawka jest kolorowa, bardzo ładna i rozwija niemalże wszystkie zmysły malucha! Tę zabawkę znajdziecie TUTAJ.

3. Drewniana grzechotka Grimm’s to bezpieczna dla dzieci, wykonana z drzewa olchowego i nietoksycznego oleju roślinnego zabawka. Grzechotka jest piękna i bardzo się podoba maluszkom! Znajdziecie ją TUTAJ.

4. Projektor z pozytywką może stworzyć dziecku przed snem spokojną i przyjemną atmosferę. Ta miękka pluszowa zabawka będzie idealnym towarzyszem podczas snu dla dziecka w każdym wieku. Projektor z pozytywką znajdziecie TUTAJ.

5. Przytulanka Lisek przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Ma postać pieluszki/szmatki z supełkami na rogach i główką przyjaznego, puchatego czerwonego liska w niebieskim ubranku, uszytym z różnych tkanin. Przytulanki znajdziecie TUTAJ.

Prezent dla niemowlaka do 150 zł

Pinitprezent dla niemowlaka

1.Kolorowy łańcuch można zawiesić nie tylko na wózku, ale też przy nosidełku czy foteliku samochodowym, umilając maluszkowi podróż. Znajdziecie go TUTAJ.

2. Miś z bijącym serduszkiem wykonany jest miękkiego pluszu i już samą swoją obecnością uprzyjemnia maluszkom czas. Odtwarza dźwięki z brzucha mamy, a dołączony do niego mini kocyk utrzymuje zapach rodziców.
Uspokajający miś jest dostępny TUTAJ. 

3. Przytulanka, która grzeje lub chłodzi! Kiedy jest zimno maskotkę można podgrzać w mikrofalówce, a kiedy jest gorąco umieszczamy ją w zamrażalce.Przyjemny zapach lawendy pomaga dzieciom zasnąć. Takie przytulanki grzejące i chłodzące (piesek, pingwin, miś polarny) znajdziecie TUTAJ.

4. Podróżny pałąk z zabawkami stworzony dla dzieci podróżujących tyłem do kierunku jazdy. To zabawka, której zawsze brakowało na polskim rynku! Pałąk z zabawkami znajdziecie TUTAJ.

5. Zabawka sensoryczna Klickity to zabawka, którą dziecko będzie przy każdej zabawie na nowo odkrywało. Wszystkie części zabawki są ruchome, można je kręcić, przyciskać, klikać. Jedna zabawka, a tyle rzeczy do odkrycia! Zabawkę znajdziecie TUTAJ.

Prezent dla niemowlaka do 200 zł

Pinitprezent dla niemowlaka

1.Szumiąca przytulanka z lampką i czujnikiem płaczu to idealny towarzysz snu maluszka, który odtwarza dźwięk: bicia serca, deszczu, tzw. białego szumu oraz kołysankę Brahmsa. Wbudowany czujnik płaczu CrySensor pozwala na wychwycenie głosu lub płaczu dziecka i uruchomienie szumu lub kołysanki, posiada też lampkę. Szumiącą przytulankę znajdziecie TUTAJ.

2. Przytulanka aktywizująca rekomendowana jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Wyposażona jest w fakturowany gryzaczek i piszczałkę przy gąsce oraz transparentną grzechotkę na nóżce liska, dzięki którym aktywizuje rozwój sensoryczny i tzw. małą motorykę maluszka. Przytulankę znajdziecie TUTAJ.

3. Drewniany stoliczek aktywizujący posiada przesuwankę, pętlę motoryczną, obracankę,wbudowane lusterko, koła zębate, którymi dziecko może kręcić. Jest piękny i niedrogi! Znajdziecie go TUTAJ.

4. Drewniane figurki w kubeczkach to idealna zabawka do nauki kolorów i nauki liczenia. Zadaniem dziecka jest dopasowanie kolorowych figurek do odpowiednich kubeczków. Zabawkę znajdziecie TUTAJ.

5. Drewniane klocki sensoryczne pomagają rozwijać u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m. in. wrażliwość słuchową, rozróżnianie kolorów i kształtów, koncentrację i spostrzegawczość. Klocki znajdziecie TUTAJ.

6. Muzyczna ośmiornica wydaje z siebie dźwięki ośmiu różnych instrumentów muzycznych i sześciu różnych melodii. W każdej z macek wgrany jest inny instrument, wystarczy nacisnąć jedną z nich, aby usłyszeć brzmienie. Ośmiornicę znajdziecie TUTAJ.

Prezent dla niemowlaka powyżej 200 zł

Pinitprezent dla niemowlaka

1.Mata edukacyjna Wesołe Podwórko to podświetlany wirujący kalejdoskop wzorów i kolorów, który zapewni każdemu maluszkowi nie tylko stymulację wzrokową, ale przede wszystkim niesamowitą zabawę! Wspiera rozwój dziecka poprzez 17 różnych aktywności! Mata rośnie razem z dzieckiem – maluch może bawić się na niej leżąco, na siedząco, a kiedy podrośnie, korzystać z maty jak z miękkiego, edukacyjnego kocyka. Matę znajdziecie TUTAJ.

2. Drewniany stolik edukacyjny Baby Forest to zabawka dla dzieci od 1. roku życia. Stół jest drewniany, okrągły i osadzony na czterech szerokich, stabilnych nóżkach, aby zwiększyć bezpieczeństwo jego użytkowania przez najmłodszych. Czerwony blat podzielony został na cztery przestrzenie, na których znajdują się: pętle, tor ze ślimakiem, piramidki, kółka zębate oraz sorter kształtów. Stolik znajdziecie TUTAJ.

3. Mata edukacyjna Leśne Tipi dzięki ciekawej formie namiotu tipi zapewnia dziecku wspaniałą zabawę, jednocześnie wspierając rozwój malucha. Do stworzenia maty wykorzystano materiały o różnych kolorach i fakturach, z elementami szeleszczącymi i takimi do chwytania. Konstrukcja namiotu to miękkie wsporniki, które imitują drewno i są związane ze sobą tasiemkami. Jego ozdobę stanowi ozdobny bok z siateczki z jednej strony oraz  leśne zwierzaki. Matę przypominającą leśne tipi znajdziecie TUTAJ.

4. Mata leżaczek to wyjątkowa mata edukacyjna z siedziskiem w jednym. Łatwa w składaniu, przenoszeniu i przechowywaniu. W zestawie jest: duża mata, miękka dwustronna poduszka z pętelkami do umieszczenia zabawek, grzechotki, lusterko, zawieszka , kolorowe kółeczka i pas zabezpieczający. Matę znajdziecie TUTAJ.

5. Stolik interaktywny 3w1 to stoliczek, który jest odpowiedzią na potrzebę doświadczania świata przez malucha wszystkimi zmysłami. Zapewnia dziecku wspaniałą zabawę połączoną z nauką i w kompleksowy sposób wspiera motorykę dziecka. Teraz każde dziecko może się bawić dosłownie „całym sobą”! Znajdziecie go TUTAJ.

Jeszcze więcej „prezentowników” znajdziecie w poniższych wpisach:

Prezent dla malucha (1-3 lata)

Prezent dla dziecka w wieku 3-6 lat

 

 

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Komentarzy
  • Natalia
    1 grudnia, 2019

    Ja uwielbiam drewniane zabawki <3 ostatnio wszystkim w prezencie kupuje też książki, tego nigdy za wiele!

  • Karolina
    2 grudnia, 2019

    Bardzo fajne zestawienie. Dużo pracy w nie włożyłaś. Przyda mi się.

Poprzedni
Pomysły na zadania do kalendarza adwentowego – 50 propozycji!
Prezent dla niemowlaka – ponad 30 pomysłów!