Please enter an Access Token

KONKURS „Pocztówka z podróży po Polsce”

Polska jest wyjątkowo piękna. Za każdym razem, kiedy odkrywamy nowy zakątek naszego kraju, nie możemy się nacieszyć, że mieszkamy w miejscu, gdzie mamy góry, morze, jeziora, niesamowite zachody i jeszcze piękniejsze wschody słońca. Wiem, że takich osób jak my, uwielbiających Polskę jest więcej i chcielibyśmy Was poznać 🙂

Chcemy poznać Was, Wasze doświadczenia, wspomnienia z podróży po Polsce. Chętnie dowiemy się, dlaczego według Was warto odkrywać Polskę. Chętnie poznamy Wasze „perełki” na mapie naszego kraju i planując kolejne podróże, z przyjemnością zainspirujemy się Waszymi podpowiedziami.

Specjalnie dla Was, zarówno doświadczonych podróżników, jak i początkowych odkrywców naszego kraju przygotowaliśmy konkurs podróżniczy, w którym możecie wygrać fantastyczne nagrody zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Do zdobycia są akcesoria, gadżety i zabawki nie tylko ułatwiające, ale też uprzyjemniające wspólne podróżowanie. Zobaczcie sami 🙂

Nagrody w kokursie „Pocztówka z podróży po Polsce”

Alilo Happy Bunny P1

To najnowszy członek króliczkowej rodziny Alilo, który będzie doskonałym towarzyszem rodzinnych podróży. To interaktywna zabawka, która odtwarza muzykę, śpiewa piosenki, opowiada bajki i pełni funkcję lampki nocnej. Co więcej, można z nim zagrać w gry, można nauczyć się odgłosów zwierząt, można poznać dźwięki bębnów i pianina i odsłuchać różne inne dźwięki. Jestem przekonana, że podróż z takim króliczkiem z pewnością ograniczy pytanie: „Daleko jeszcze?!” Nagrodą w konkursie jest 1 x niebieski Alilo Happy Bunny.

Pinit

1x Alilo Smarty Bunny R1

To najmniejszy i najlżejszy z króliczków Alilo, który idealnie pasuje do małych rączek. Jest inteligentną elektroniczną grzechotką z odtwarzaczem muzyki. Ma świecące, silikonowe uszka, potrafi śpiewać piosenki i kołysanki, rozpoznaje kolory (wypowiada je w języku polskim i angielskim), a do tego jest niezwykle uroczy! Nagrodą w konkursie jest 1 x żółty Alilo Smarty Bunny.

Pinit

2 x Nuumi

To szczelna śniadaniówka, która przyda się podczas każdej podróży. Sprawdzi się doskonale podczas wakacji, wycieczek z przyjaciółmi, ale też w szkole, w przedszkolu czy w pracy. Możecie spakować do niej kanapki, owoce, orzechy, dowolne przekąski. Wyróżnia się szczelnością, prostotą otwierania i zamykania, łatwością rozplanowania posiłku, ale też niepowtarzalnym designem. W zestawie ze śniadaniówką znajdziecie wodoodporne naklejki, którymi dzieci mogą ozdobić lunch box według własnego pomysłu. Nagrodą w konkursie są dwie śniadaniówki: różowa i niebieska.

Pinit

1 x Fantastyczny zestaw marki Tuloko w kolorze fioletowym.

Organizer z uchwytem na tablet uszyty jest z dobrej jakości, grubego materiału. Posiada trzy warstwy, dwie płaszczyzny materiału wypełnione pianką, dzięki czemu jest sztywny, nie wywija się i idealnie układa na oparciu fotela. Organizer posiada dwie szerokie i pojemne kieszenie zapinane na rzepy oraz specjalne miejsce na napój: bidon lub kubek dziecka. Przezroczyste okno na tablet wykonane jest z folii, która pozwala na swobodną obsługę urządzenia. Co więcej, organizer chroni fotel przed pobrudzeniem, a to dla rodzica równie ważny aspekt, prawda?

Stolik podróżnika przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli, oglądania książeczek oraz zabawy w trakcie podróży nie tylko samochodem, ale też innym środkiem transportu. Jest lekki, łatwy w przenoszeniu i czyszczeniu, a przede wszystkim bezpieczny (przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT).

Pinit

2 x Zestaw książek Wydawnictwa Pascal – „Pociągiem na weekend” i „Polska na weekend”

Nie wiem, jak Wy, ale my uwielbiamy podróżować pociągiem. Przynajmniej kilka razy w roku udaje nam wsiąść do pociągu i odwiedzić nasz ukochany Gdańsk, czasem Toruń, Wrocław czy Bydgoszcz. Teraz inspiracji na podróże koleją szukamy w nowej książce Wydawnictwa Pascal ” Pociągiem na weekend” . Znajdują się w niej propozycje aż 20 wycieczek po regionach, które można zwiedzać pociągiem. Dobór połączeń uwzględnia miasta i miasteczka z najciekawszymi zabytkami kolejnictwa, pozostałościami dawnych linii kolejowych oraz kolejami wąskotorowymi.

„Polska na weekend” to książka, w której znajdują się pomysły i inspiracje na podróż o każdej porze roku, na każdy weekend, na każdy nastrój. Znajdziecie tu atlas drogowy, przepiękne zdjęcia, inspirujące opisy, miejsca historyczne, zabytkowe starówki, parki rozrywki, trasy rowerowe, zamki i pałace, morze i jeziora, góry i doliny, w sumie 365 wyjątkowych tras podróżniczych!

Pinit

2 x Puzzlove Polskie Parki Narodowe od Czuczu

Puzzlove Polskie Parki Narodowe od CzuCzu to nie tylko przepiękne, ogromne puzzle, ale to przede wszystkim świetny pomysł na piękny prezent dla miłośników przyrody, wędrówek, układanek i pięknych rzeczy. Będą nimi zachwyceni i dorośli i dzieci. Można je układać samodzielnie, z dziećmi, przyjaciółmi, w domu, w szkole, na wakacjach. Puzzle składają się z 500 elementów i przedstawiają charakterystyczne dla 23 polskich parków narodowych krajobrazy, zwierzęta i rośliny. My sami jesteśmy w trakcie układania puzzli i już nie możemy doczekać się efeku końcowego i 23 parków narodowych na naszej ścianie!

Pinit

1 x Nocnik Potette Plus: Zestaw wielofunkcyjny z akcesoriami od Baby&Travel

Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany hit podróżniczy – Zestaw Potette Plus. To składany nocnik turystyczny i nakładka na toaletę w jednym. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie zabierasz ze sobą dziecko – poczynając od spaceru, placu zabaw poprzez samochód, pociąg, plażę aż po leśny biwak czy pobyt w szpitalu. Co więcej, zajmuje mało miejsca w bagażu, torbie, wózku czy w łazience. Jest lekki, praktyczny i wygodny, dzięki czemu sprawdzi się dosłownie wszędzie.

Pinit

1 x Zestaw – butelka termiczna i plecak dla dziecka Rex London od Baby&Travel

Mały kolorowy plecak Rex London spodoba się nie tylko małym podróżnikom. Jest lekki, poręczny, wygodny, funkcjonalny i niezwykle uroczy. Dziecko z powodzeniem spakuje do tego mini plecaczka swoje skarby lub niezbędne akcesoria. Kredki, zeszyt, drobne zabawki lub gry podróżne. Może też włożyć do plecaka pudełko z drugim śniadaniem i termobutelkę Rex London z wodą czy herbatką. Ta niewielka, kompaktowa butelka ze stali nierdzewnej jest odpowiednia zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. Pozwoli utrzymać temperaturę napoju przez wiele godzin, dzięki cemu świetnie się sprawdi podczas rodzinnej podróży, wycieczki przedszkolnej czy dłuższego spaceru.

1 x Plecak do malowania – mapa świata od Baby&Travel

Propozycja dla odrobinę starszych podróżników, idealna dla małych uczniów, odkrywców świata 🙂 To dwustronny plecak/worek z mapą świata, który umożliwia kolorowanie mapy z obu stron. Do plecaka dołączony jest zestaw dziesięciu kolorowych zmywalnych markerów do ozdabiania tkanin, dzięki którym wielokrotnie można zmieniać wygląd worka. Wystarczy go wyprać i jest jak nowy, a dziecko ma możliwość wielokrotnej personalizacji.

Pinit

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Katarzyna Hartung-Łebek, autorka bloga Dziecięce Inspiracje (www.dziecieceinspiracje.pl).

2. Konkurs rozpocznie się 21 maja 2023 i potrwa do 27 maja 2023. Ogłoszenie wyników znajdzie się w tym wpisie na blogu dnia 28 maja 2023r.

3. Konkurs odbywa się na terenie Polski i skierowany jest do osób pełnoletnich.

4. Zadaniem uczestników jest przedstawienie własnej „Pocztówki z podróży po Polsce”. Może to być opis miejsca, które odwiedziliście, może to być zdjęcie, rysunek, piosenka, wiersz – co Wam podpowie wyobraźnia. Odpowiedź na zadanie konkursowe należy wysłać na adres email: dziecieceinspiracje@gmail.com do 27 maja 2023 do godz. 23.59.  W tytule wiadomości wpiszcie proszę „Pocztówka z podróży po Polsce”. Miło nam będzie, jeśli polubicie nasze profile na Facebooku oraz Instagramie. Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie konkursowe.

W wiadomości prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatora konkursu, autorkę bloga Dziecięce Inspiracje, w celach wynikających z regulaminu tego konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2019 r. nr 133, poz. 1781/”.

5. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń  3–osobowa komisja konkursowa wybierze zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni podróżniczymi upominkami i zabawkami. Wybierając zwycięskie prace będziemy kierować się Waszą pomysłowością i kreatywnością. Nagrody dopasujemy do zwycięzców zwracając uwagę na płeć i wiek dziecka. Informujemy również o braku możliwości przeniesienia prawa do nagrody ze zwycięzcy konkursu na osobę trzecią.

6. Podanie przez uczestnika konkursu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Dane te będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem konkursu, w tym wydaniem nagród, a także w celach związanych z promocyjnych konkursu.

7. Zwycięzca konkursu, w celu uzyskania nagrody powinien podać dane do wysyłki imię i nazwisko, adres do korespondencji, email) oraz numer telefonu dla kuriera. Dane osobowe uczestników konkursu będą przechowywane przez Katarzynę Hartung-Łebek od dnia wysłania zgłoszenia na konkurs do 6 czerwca 2023 r. (czyli momentu przekazania nagród zwycięzcom). Po tym czasie zostaną one usunięte z bazy.

8.Przystąpienie do konkursu poprzez wykonanie czynności, o których mowa w § 5 niniejszego regulaminu, oznacza, że Uczestnik:
a) akceptuje warunki regulaminu i zobowiązuje się do ich przestrzegania,

b) wysyłając zgłoszenie do konkursu oświadcza, że jest jego autorem i wyłącznym właścicielem praw autorskich i majątkowych. Wszelkie roszczenia osób trzecich w wyżej wymienionym zakresie będą kierowane przez organizatora bezpośrednio do uczestnika konkursu, który wraz ze zgłoszeniem, zwalnia organizatora z jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.

W przypadku, gdy jako odpowiedź konkursową uczestnik przesłał zdjęcie, na którym utrwalony jest wizerunek uczestnika lub osoby trzeciej, uczestnik zezwala na wykorzystanie przez organizatora swojego wizerunku, jak również oświadcza i zapewnia, że posiada zgodę osoby trzeciej na zgłoszenie zdjęcia do konkursu.

9. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ust. 1 ustawy o grach hazardowych z dnia 19.11.2009 r. (Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.) i nie podlega regulacjom zawartym w ww. ustawie i rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy. Informuję też, że portale: Facebook i Instagram nie są współorganizatorem konkursu i nie ponoszą odpowiedzialności za jego organizację.

10. Sponsorami nagród są: MASF Distribution Anna Steć, Wydawnictwo Pascal, Baby&Travel, Lunchbox Polska, Tuloko, CzuCzu.

Jak widzicie, konkurs nie jest trudny, a nagrody są wyjątkowo piękne i z pewnością skorzystacie z nich podczas niejendej podróży po naszym pięknym kraju 🙂 Zachęcam Was do udziału w konkursie i czekam na Wasze podróżnicze inspiracje!

Pinit

WYNIKI KONKURSU

Kochani, ogomnie przepraszam za tak późne ogłoszenie wyników, ale napłynęła do nas liczba zgłoszeń, której kompletnie się nie spodziewaliśmy. Żałuję, że nie możemy nagrodzić Was wszystkich.

Nagrody w konkursie 'Pocztówka z podróży po Polsce” trafią do:

Marcina N. z Krakowa (karkonoski kolaż) – Puzzlove Polskie Parki Narodowe

Natalii S. (praca kokursowa Zosi) – Puzzlove Polskie Parki Narodowe

Agnieszki Ś. (przepiękne Pieniny) – Zestaw książek wyd. Pascal

Angeliki W. (wiersz o Tatrach) – Zestaw Toloko

Piotra K. z Lęborka (rysunek Adasia – Piękna Polska cała) – niebieski lunch box Nuumi

Marioli P. (prezentacja z wakacji w Tatarach) – różowy lunch box Nuumi

Amelki i rodziców: Ewy i Krzysztofa (prezentacja z pierwszych wspólnych podróży) – Króliczek Alilo Smarty Bunny

Oliwera M. z rodzicami (bajeczka o górach) – króliczek Alilo Happy Bunny

Magdaleny W. z Gdańska – Zestaw książek wyd. Pascal

Kubusia ” Kubolka” z rodzicami (zdjecia/kolaż z podróży) – Zestaw Potete Plus

Hani K. z rodzicami (za podróżniczą inspirującą opowieść) – Plecak do malowania

Amelka z mamą Anną (wycieczka na Lubelszczyznę) – Zestaw – termobutelka i plecaczek Rex London

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w zabawie 🙂

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
7 książeczek, które zachwycą Twoje dziecko
KONKURS „Pocztówka z podróży po Polsce”