Please enter an Access Token

Świecące klocki Laser Pegs – zabawa zaczyna się po zmroku!

Klocki to bez wątpienia jedne z najbardziej uniwersalnych zabawek, którymi bawią się i dzieci i dorośli. U nas w domu nie brakuje klocków, a jak już pewnie wiecie, Julek jest ich wielkim fanem. Uwielbia budować najróżniejsze konstrukcje, tworzyć coraz bardziej skomplikowane budowle, a następnie bawi się powstałymi robotami, samochodami, domkami i zwierzętami.
Już nie raz pokazywałam Wam nasze zabawki do układania:  Meli, Geomag, Incastro i Hocko. Tym razem mam dla coś zupełnie innego – świecące klocki Laser Pegs.
Na pierwszy rzut oka wydają się być zwyczajnymi klockami, podobnymi do znanych na całym świecie Lego. Jak się okazuje, wcale nie są takie zwykłe , a charakteryzują je nie tylko barwne elementy, ale przede wszystkim to, że świecą!

Jak to działa? Każdy zestaw wyposażony jest w kilka klocków bazowych z diodami LED. Budujemy pojazdy, budowle i co tylko wyobraźnia podpowie, wykorzystując elementy ze światełkami i pozostałe klocki z zestawu.  Kiedy konstrukcja jest gotowa, wystarczy włączyć światło w klocku bazowym i dzięki niemu dochodzi do rozprowadzenia barw po całej konstrukcji. Efekt jest niesamowity 🙂

Laser Pegs to fantastyczne zestawy klocków do samodzielnego złożenia. Pozwalają dzieciom tworzyć najróżniejsze konstrukcje inspirowane przede wszystkim ich wyobraźnią i gwarantują doskonałą zabawę światłem. Julek praktycznie codziennie buduje nową latarkę, z którą chowa się w szafie albo pod kocem 😉 Poza tym Laser Pegs są kompatybilne z innymi klockami wiodących marek, dzięki czemu nawet klasyczne Lego nabierają nowego wymiaru.
Kabelki, przewody, bazy, kolorowe ledy umożliwiają nieograniczoną liczbę połączeń pomiędzy poszczególnymi elementami. Co więcej, klocki nie tylko rozwijają wyobraźnię dzieci, ale też pozwalają poznać im prawa fizyki. Ja się czasem śmieję, że rośnie mi nie tylko mały architekt, ale też elektryk 🙂

To co dla wielu rodziców powinno być istotne – klocki są bezpieczne dla dzieci, które ukończyły 5 rok życia i nie kusi ich wkładanie małych elementów do buzi 🙂 Wykonane są z trwałego plastiku, a diody LED posiadają minimalne napięcie – poniżej 6 v.

Zabawa Laser Pegs jest naprawdę fascynująca i bardzo wciągająca, a najlepsze efekty można zobaczyć wieczorem, przy zgaszonym świetle 🙂
Zostawiam Wam nasze zdjęcia, pokazują zdecydowanie więcej niż opis.

Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Pinit
Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Komentarz
  • Anonimowy
    7 czerwca, 2017

    Wow!świetne!

Poprzedni
Prezent dla świeżo upieczonych rodziców
Świecące klocki Laser Pegs – zabawa zaczyna się po zmroku!