Please enter an Access Token

Alilo Baby Bunny, najnowszy członek króliczej rodzinki

 

Wiecie już jak bardzo lubimy króliczki Alilo, prawda? Możemy się pochwalić tym, że jesteśmy jednymi z pierwszych osób w Polsce, w których ręce trafiły króliczki. Nie zapomnę dnia, kiedy podczas warszawskich targów Kidz Biz Fair, niespełna 3-letni wtedy Julcio zatrzymał się przy stoisku Alilo i nie chciał od niego odejść. Śmiało mogę powiedzieć, że pokochał króliczki od pierwszego wejrzenia, a wraz nich pokochała je cała nasza rodzina. Oczywiście z Warszawy wróciliśmy z uroczym Alilo Honey Bunny G6, który jest z nami do dziś! W miedzy czasie pojawialy sie u nas mniejsze króliczki Alilo Smarty Bunny, klocki magnetyczne Alilo, niedawno pokazywałam Wam magiczną tablicę Alilo, a dziś przedstawiam Wam najnowszego bohatera króliczej rodzinki, Alilo Baby Bunny G9S!

Alilo Baby Bunny G9S

PinitAlilo Baby Bunny

Pomimo tego, że my mamy ogromny sentyment do naszego niebieskiego prototypu Alilo Honey Bunny i dla nas zawsze bedzie on numerem jeden, to nie da się ukryć, że Alilo Baby Bunny jest najbardziej uniwersalnym króliczkiem, doskonałym dla dzieci w każdym wieku!

Dzięki swojej zdejmowanej, żółtej, silikonowej czapeczce oraz świecącym uszkom, króliczek gwarantuje świetną zabawę zarówno niemowlętom, maluszkom, jak i starszakom! Podobnie, jak reszta króliczej  rodzinki, czyta bajki i śpiewa piosenki. Można go też połączyć za pomocą bluetooth z dowolnym urządzeniem i odtwarzać dziecku jego ulubione piosenki, bajeczki i audiobajki od Hello Zoś. Są to krótkie historyjki opowiadające o przygodach Zosi – dziewczynki mieszkającej w Londynie. Każda bajka ma inny charakter, lecz wszystkie mają za zadanie przemycać cenną wiedzę, wartości i co najważniejsze,  proste angielskie słówka i zwroty! Więcej na temat Hello Zoś dowiecie się TUTAJ.

PinitAlilo Baby Bunny

Baby Bunny jest bardzo prosty w obsłudze, ładuje i łączy się z komputerem poprzez kabel USB, a odtwarzanie można przerwać i wznowić w każdej chwili. Został przygotowany na bardzo długą przyjaźń z maluszkiem, ponieważ zamiast futerka ma bezpieczne tworzywo ABS, które jest aż 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik. Przyznam się Wam nasz Alilo Honey Bunny miał już nie jeden „wypadek” i zawsze wychodził z niego lepiej niż cało 🙂

PinitAlilo Baby Bunny
Pinitkróliczek Alilo

Alilo Baby Bunny to nie tylko przyjaciel maluszka, nie tylko odtwarzacz mp3 czy lampka nocna, ale to także zabawka edukacyjna, która niesie za sobą wiele korzyści rozwojowych dziecka. Króliczek rozwija zmysł dotyku maluszka, który jest jednym z najważniejszych zmysłów nie tylko dziecka, ale każdego człowieka, co niejednokrotnie podkreślała Maria Montessori. Dzięki możliwości słuchania bajeczek i piosenek, stymuluje słuch dziecka, który zaczyna się rozwijać jeszcze w brzuchu mamy. Baby Bunny wspomaga także rozwój integracji sensorycznej dziecka, czyli sposób porządkowania przez maleńki mózg dziecka informacji odbieranych przez zmysły (dotyku, słuchu, wzroku), co może być dla niego nie lada wyzwaniem.

Pinitkróliczek Alilo

Króliczek może pełnić również funkcję lampki nocnej. Jego silikonowe uszka świecą delikatnym światłem zmieniającym kolory dodając dziecku otuchy przy zasypianiu. Taka lampka nocna posłuży zarówno rodzicom mającym przy sobie noworodka, niemowlętom, jak i starszakom nie lubiącym czy obawiajacym się ciemności. Co więcej, silikonowe uszka króliczka są mięciutkie i aż proszą się o dotykanie… i gryzienie, a my nie musimy zabraniać tego dzieciom 🙂

Pinitkróliczek Alilo
Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Świąteczna atmosfera w naszych wnętrzach
Alilo Baby Bunny, najnowszy członek króliczej rodzinki