Please enter an Access Token

Happy Bunny P1 już dołączył do rodzinki Alilo Bright Ears!

Nie zaskoczę Was pisząc, że należymy do największych fanów króliczej rodzinki Alilo Bright Ears, prawda? Już nie na raz pokazywałam Wam króliczki i dla maluszków i starszaków. Pojawiały się u nas też klocki magnetyczne Alilo i magiczna tablica Alilo, a dziś przedstawię Wam najnowszego członka tej cudnej rodzinki – Alilo Happy Bunny P1.

Julek jest jednym z pierwszych w Polsce posiadaczy króliczków. Kiedy miał dwał latka dostał swojego pierwszego Honey Bunny G6, a dziś ma już 10 lat i nadal uwielbia króliczki Alilo. Oboje mamy do nich ogromny sentyment i nawet, jeśli Julek już sie nimi nie bawi tak, jak kilka lat temu, to króliczek nadal stoi na jego szafce pełniąc funkcję lampki nocnej. Króliczkami Alilo Bright Ears obdarowaliśmy wszystkie dzieci w rodzinie, ale najwiekszą ich fanką bez wątpienia jest moja siostrzenica Oliwka. Oli ma wszystkie króliczki Alilo i wszystkie uwielbia do tego stopnia, że bardzo często włącza je wszystkie na raz 😉

Króliczki Alilo Happy Bunny stały przedświątecznym prezentem dla Oliwki i dla Julcia. Oboje ogromnie ucieszyli się z nowych zabawek i pomimo tego, że dzieli ich całkiem duża różnica wieku, to każde z dzieci znalazło coś dla siebie w Happy Bunny P1. Króliczki są naprawdę wyjątkowe!

PinitAlilo Bright Ears
Pinit

Najnowszy z króliczków Alilo Bright Ears – Alilo Happy Bunny P1

Króliczek wygląda troszkę inaczej niż jego bracia (choć jest równie uroczy) i ma nowe funkcję, których nie posiadają wcześniejsze modele Alilo. Podobnie, jak Honey Bunny czy Baby Bunny (zobacz TUTAJ), nowy króliczek również jest interaktywną zabawką, która odtwarza muzykę, śpiewa piosenki, opowiada bajki i pełni funkcję lampki nocnej. Jednak Happy Bunny ma też nowe funkcje: można z nim zagrać w gry, można nauczyć się odgłosów zwierząt, można poznać dźwięki bębnów i pianina i odsłuchać różne inne dźwięki.

Pinit

Alilo Happy Bunny P1 to króliczek ze świecącym brzuszkiem i uszkami. Niemalże każdy element jego ciała, reaguje na dotyk. Kiedy dziecko dotknie prawej łapki – może posłuchać piosenek (np. Alilo, Kaczuszki, Jadą misie, Clap your hands, Days of the week), a gdy dotknie lewej łapki – posłucha przepięknych bajeczek zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jednoczesne naciśnięcie dwóch łapek pozwala grać w gry, zmieniać kolory i odtwarzać melodie, a dotknięcie czoła króliczka, umożliwia odsłuchanie odgłosów zwierząt, dźwięków instrumentów muzycznych i kolorów.

PinitAlilo Bright Ears
PinitAlilo Bright Ears

Króliczek ma miękkie, świecące w siedmiu kolorach uszka i świecący brzuszek, który po dotknięciu odtwarza różne rytmy, takie jak: atino, jazz, rock. To piękna, wielofunkcyjna zabawka, która nie tylko uczy i bawi dzieci, ale też pozwala wyciszyć się zarówno maluszkom, jak starszakom. Ja sama lubię wieczorem posłuchać kołysanek płynących od naszego króliczka.

Alilo Happy Bunny P1, jak każdy członek rodziny Alilo jest odpowiedni dla małych rączek i co najciekawsze, dzieci lepiej sobie radzą z jego obsługą niż dorośli. My bierzemy instrukcję, cytamy, oglądamy, dotykamy króliczka zastanawiając się czy włączamy odpowiedni przycisk, a dzieci intuicyjnie i błyskawicznie uruchamiają pożądaną funkcję zabawki. To jest niesamowite!

PinitAlilo Bright Ears
PinitAlilo Bright Ears
Pinit

Nie wiem czy wiecie, ale głosem kroliczków Alilo jest Gosia Kosik, od lat zajmująca się twórczością dla dzieci. Gosia pisze bajki, piosenki, realizuje teledyski i programy telewizyjne dla najmłodszych. My mieliśmy przyjemność poznać Gosię w 2015 roku podczas warszawskich targów Kid’s Biz Fair. To właśnie wtedy rozpoczęła się nasza przyjaźń z Alilo Bright Ears, która trwa do dziś!

Pinit


KOD RABATOWY

Gdybyście chcieli podarować dziecku jednego z króliczków, klocki magnetyczne czy magiczną tablicę Alilo, mam dla Was małą niespodziankę: kod rabatowy DZIECIECE7 upoważniający do 7% zniżki w sklepie alilo.pl na zakupy powyżej 200 zł. Kod nie łączy się z innymi kuponami i promocjami. Kod jest ważny od 04 do 09 grudnia 2022.

Produkty Alilo to wspaniały pomysł na prezent na Mikołajki, pod choinkę, na urodziny, Dzień Dziecka i bez okazji. Jestem przekonana, że taki króliczkowy upominek sprawi dużo radości nie tylko dziecku, ale też obdarowującemu!

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Świąteczne książki dla kobiet
Happy Bunny P1 już dołączył do rodzinki Alilo Bright Ears!