Please enter an Access Token

Poznaj 3 powody, dla których warto zainwestować w kitchen helper Extra Safe!

Pomocnik kuchenny to jeden z najbardziej pożądanych mebli, w które rodzice małych dzieci chętnie wyposażają swoje wnętrza. Dzięki niemu maluch może swobodnie i bezpiecznie obserwować, co dzieje się na kuchennym blacie. Rynek oferuje mnóstwo podestów kuchennych, różniących się między sobą designem i funkcjonalnością. Jedną z ciekawszych możliwości jest kitchen helper Extra Safe. Czytaj dalej i poznaj 3 najważniejsze powody, dla których warto go wybrać!

1. Dziecko uczy się samodzielności

Maluchy uwielbiają naśladować dorosłych. W życiu każdego dziecka nadchodzi moment, w którym obserwowanie opiekunów jest atrakcyjniejsze niż jakakolwiek zabawa. Warto to wykorzystać i pokazać maluchowi, że domowe obowiązki, takie jak gotowanie, mogą być ciekawe i rozwijające. Nie ma chyba prostszego sposobu na zachęcenie dziecka do nauki nowych umiejętności. Wspólne gotowanie z rodzicem, w bezpiecznych dla malca warunkach, jest okazją do rozwijania samodzielności. Nic nie smakuje lepiej niż pierwsza przygotowana własnoręcznie kanapka czy przyrządzone z rodzicem ciasteczka. Wspólne gotowanie z dzieckiem musi być jednak dla niego bezpieczne. Kitchen helper Extra Safe wyśmienicie sprawdzi się do tego zadania. Dzięki niemu maluch będzie mógł swobodnie i bezpiecznie pracować przy kuchennym blacie.

2. Kitchen helper Extra Safe – bezpieczeństwo w nowoczesnej odsłonie

Kitchen helper Extra Safe to wyjątkowy mebel i z pewnością wyróżnia się na tle innych podestów kuchennych. Jego konstrukcja jest solidna i stabilna. Dziecko będzie na nim bezpieczne, nawet podczas szaleństw. Maluch może na niego samodzielnie wchodzić i wychodzić bez pomocy opiekuna. Model ten został zaprojektowany przez polskiego producenta – Tupti.Wood. To, co wyróżnia podest dostępny tutaj: https://tuptiwood.pl/pl/p/Kitchen-Helper-EXTRA-SAFE-Pomocnik-Kuchenny/193, to dodatkowa płyta zabezpieczająca, dzięki której możesz mieć pewność, że Twoja pociecha z niego nie wypadnie. Płytę można w każdej chwili zdemontować.

3. Kitchen helper Extra Safe – pomocnik kuchenny na lata

Każdy mebel użytkowany przez najmłodszych musi być bezpieczny. Właśnie dlatego tak ważne jest, by wybrać podest, który został wykonany z odpowiednich materiałów. Model Extra Safe oferowany przez wspomnianego wyżej producenta Tupti.Wood spełnia restrykcyjne normy jakości, o czym świadczą stosowne certyfikaty. Co ciekawe, mebel rośnie wraz z dzieckiem – jest regulowany. To oznacza, że może służyć tak długo, jak maluch tego potrzebuje!

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Mini Waffle City z nagrodą główną Świat Przyjazny Dziecku
Poznaj 3 powody, dla których warto zainwestować w kitchen helper Extra Safe!