Please enter an Access Token

Mini Waffle City z nagrodą główną Świat Przyjazny Dziecku

Marioinex już od wielu lat doceniany jest przez jurorów prestiżowych wydarzeń. Polski producent kilkukrotnie otrzymał już główną nagrodę w konkursie Świat Przyjazny Dziecku. W jego XXI edycji w kategorii za najlepszą zabawkę dla dzieci w wieku 4-7 lat uznano stworzoną przez niego serię klocków Mini Waffle City.

Świat Przyjazny Dziecku to konkurs organizowany przez Komitet Obrony Praw Dziecka. Organizacja ta pomaga w ten sposób rodzicom w wyborze najbezpieczniejszych i najbardziej kreatywnych zabawek dla swoich maluchów. Jedną z nich są klocki od Marioinex.

Pinit

To wiele ciekawych zestawów

Mini Waffle City to klocki, dzięki którym każde dziecko może stworzyć swoje własne miasteczko mając przy tym niesamowitą frajdę. Seria ta składa się z wielu interesujących zestawów. Do najpopularniejszych należą: Mini Waffle Dom, Mini Waffle Ulica, Mini Waffle Food Truck, Mini Waffle Port oraz Mini Waffle Pokaz Lotniczy.

Jednym z największych zestawów z tej serii jest Ulica. Zawiera on aż 280 klocków, a do tego 4 fantastyczne figurki – ekspedientkę o imieniu Mary, złodziejaszka Krisa, policjanta Jacka i sąsiadkę Wandę. W zestawie oprócz klocków w charakterystycznym dla tej serii kształcie, znajdują się także takie w specjalnych kształtach przedstawiając m.in. pojemniki na odpady, sygnalizację świetlną i koła samochodowe. Te ułatwiają najmłodszym budowanie miejskiej architektury i jeszcze bardziej uatrakcyjniają zabawę.

Pinit

Zestaw Mini Waffle City Wyścig jest mniejszy. Znajduje się w nim 80 klocków i dwie figurki. Dzięki niemu można wzbogacić swoją kolekcję klocków mini Waffle o dwa bolidy, linię mety i dwóch kierowców rajdowych. Daje on możliwość zabawy w sam wyścig lub pozwoli rozbudować miasteczko Waffe City, dzięki kompatybilności z pozostałymi seriami. Zestaw ten pomoże przeżyć dziecku prawdziwe emocje. Dla małego odkrywcy świata ważne jest, aby elementy zestawu jak najbardziej przypominały realny świat, dlatego też polski producent zwraca na to szczególną uwagę.

Zostały one stworzone z dbałością o każdy detal

Marioinex już od początku swojej działalności dba o to, aby jego zabawki były produkowane z dbałością o każdy detal. Nic więc dziwnego, że regularnie są one nagradzane w najważniejszych konkursach.

Pinit

Dla każdego rodzica powinno być ważne to, aby jego dziecko bawiło się zabawkami, które są kreatywne i rozwijają wyobraźnię. Większość klocków Mini Waffle City ma kształt do złudzenia przypominający gofra. To oznacza, że najmłodsi mogą swobodnie je łączyć, niczym puzzle. Każdy klocek o tym kształcie posiada kolejno po 10 wypustek i 4 otwory. W ten sposób najmłodsi mogą z nimi tworzyć wspaniałe konstrukcje nie tylko w 2D, ale również w 3D. To niezwykle rozwija wyobraźnię, a tajże umiejętności manualne.

Marioinex dba także o wysoką jakość używanych do produkcji zabawek materiałów i to, aby one, a także ich opakowania później nadawały się do recyklingu.

Poznaj wszystkie zabawki i klocki od firmy Marioinex

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
WaSH Innovation, czyli komfortowe mycie w podróży
Mini Waffle City z nagrodą główną Świat Przyjazny Dziecku