Please enter an Access Token

Interaktywne pióro edukacyjne Alilo D3C

Żyjemy w czasach, kiedy nowoczesna technologia stała się integralną częścią naszego życia i również my korzystamy z niej coraz częściej. Wykorzystujemy ją w pracy, w szkole, w życiu codziennym, ale też podczas zabawy z dziećmi. Jak już zapewne wiecie, jesteśmy ogromnymi miłośnikami zabawek Alilo i dziś pokażę Wam nowość – Interaktywne pióro edukacyjne Alilo D3C, które jest taką nowinką technologiczną w świecie zabawek edukacyjnych.

Interaktywne pióro edukacyjne Alilo D3C to nie tylko nowoczesna zabawka, ale przede wszystkim świetne narzędzie, które wspomaga dziecko w nauce języka angielskiego. To narzędzie, które stawia na edukację już od najmłodszych lat, oferując dzieciom atrakcyjne aktywności rozwijające słownictwo, rozumienie mowy i umiejętności komunikacyjne. Dzięki temu, dzieci mają szansę na oswojenie się z językiem angielskim w naturalny i angażujący sposób.

W zestawie poza piórem edukacyjnym znajdują się trzy interaktywne książeczki z rymowankami, plansza muzyczna/plansza z alfabetem, 540 naklejek do nagrywania, 100 fiszek (flashcards).

PinitInteraktywne pióro edukacyjne
PinitInteraktywne pióro edukacyjne

Trzy interaktywne książeczki zawierają piosenki w języku angielskim, które od razu wpadają w ucho. W każdej z książeczek znajdują się zagadki, które tylko czekają, aż dzieci je odkryją. Używając pióra podczas zabawy z książeczkami, dziecko nie tylko może odsłuchać zaśpiewane i przeczytane piosenki, ale również może samodzielnie nagrać poznany wczesniej utwór. Co więcej, nagrania kodują się w książeczce i dziecko w każdej chwili może wrócić do swojego utworu.

PinitInteraktywne pióro edukacyjne
PinitInteraktywne pióro edukacyjne
PinitInteraktywne pióro edukacyjne

Dzięki dołączonym do zestawu naklejkom, dziecko ma możliwość samodzielnego nagrywania dźwięków do późniejszego odsłuchania. To doskonała forma zapamiętywania chwil i gromadzenia wspomnień, do których z pewnością chętnie będziecie wracać.

Na fiszkach znajdujących się w zestawie widzimy podstawowe kolory, zwierzęta, owoce i warzywa, pojazdy i miejsca, które pomagają dziecku w początkowej fazie nauki języka angielskiego. Na kartach, oprócz nazw przedmiotów, wgrane są również dźwięki otaczającego nas świata.

PinitInteraktywne pióro edukacyjne

W zestawie jest też rozkładana dwustronna plansza. Z jednej strony znajduje się plansza z pianinem, która pozwala dzieciom poznać dźwięki instrumentów, a także zagrać melodie, jak na prawdziwym pianinie, natomiast z drugiej strony jest alfabet ułatwiajacy naukę literek. Nie da się ukryć, że to właśnie podczas twórczej i radosnej zabawy dzieci najłatwiej przyswajają wiedzę. Taka forma nauki to czysta przyjemność!

PinitInteraktywne pióro edukacyjne
PinitInteraktywne pióro edukacyjne
PinitInteraktywne pióro edukacyjne


Interaktywne pióro edukacyjne Alilo ma fabrycznie wgrane piosenki i bajki, które z pewnością umilą wspólną zabawę, a także przeniosą najmłodszych do krainy wyobraźni. Kojące dźwięki wyciszą dziecko w trakcie odpoczynku po dniu pełnym wrażeń i pomogą w zasypianiu.

Zachęcam Was do zobaczenia innych wpisów z zabawkami Alilo:

Wpis powstał w ramach współpracy z marką Alilo

Kasia
signature

Subskrybuj, aby nie przegapić żadnego wpisu

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco z nowościami na blogu :)

A ty co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak Komentarzy.

Poprzedni
Karkonosze jesienią – Schronisko Samotnia nad Małym Stawem
Interaktywne pióro edukacyjne Alilo D3C